توصيه به ديگران
۰
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۶
من رای می دهم؛ چرا❓
من رای می دهم؛ برای اینکه این حق را قانون به من داده و بعنوان تکلیف شرعی و ملی در انتخابات شرکت کرده و رای می دهم و نمی گذارم که دشمن و تفاله های داخلی آنها برای من تصمیم بگیرند.
من رای می دهم؛ چرا❓
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ من رای می دهم؛ برای اینکه این حق را قانون به من داده و بعنوان تکلیف شرعی و ملی در انتخابات شرکت کرده و رای می دهم و نمی گذارم که دشمن و تفاله های داخلی آنها برای من تصمیم بگیرند.

🔺حتما در انتخابات شرکت می کنم 👇

۱- تا جلوی بروز دیکتاتوری در کشور گرفته شود.
۲- تا جلوی هرج و مرج و اغتشاش و نا امنی گرفته شود و دشمن طمع نکند.
۳- برای اینکه وحدت ملی ایجاد شود.
۴- تا قدرت ملی ایجاد شده و امنیت کشور تضمین گردد و داعش دیگری را برایم ایجاد نکنند.
۵-تا آمریکا و غرب به کشورم طمع نکرده و جمهوریت متلاشی نشود.
۶- تا مجلس قوی توسط جوانان و افراد مجرب شکل بگیرد و مشکلات کشور با نمایندگان اصلح حل بشود.
۷- تا یک مسابقه سیاسی صورت گرفته و مشارکت حداکثری در کشور اتفاق بیفتد.
۸- چون ایرانی هستم و وطن خود را دوست دارم.
۹- چون فتوای شرعی پشت آن نهفته است.
۱۰- و بلاخره رای می دهم چون ۲۳۰ هزار شهید برای ماندگاری این نظام قربانی شده اند و امنیت امروز را حاصل فداکاری عزیزانی مثل حاج قاسم سلیمانی می دانم.

🌹 این بار متفاوت و با آگاهی بیشتر و بدون لجاجت؛ به پای صندوق رای خواهم رفت و هر لیستی که پشت آن افراد و احزاب فاسد و خائن قرار گرفته باشند آنرا پاره کرده و به دیوار خواهم زد.

🌹این بار عقل و بصیرت و تحقیق و بررسی خود را به میدان آورده و با نظر خودم و مشورت با دلسوزان و دقت بیشتر رای خواهم داد و نمی گذارم کسی در عقل و شعور من تصرف کند.

🌹و حرف آخر اینکه 👈 به عشق رهبرم و ملت عزیز ایران و همه کسانی که دوستشان دارم تمام کدورت و دلخوری خود را کنار گذاشته و به پای صندوق رای رفته و آزادنه رای خواهم داد و به مجلس و مدیران کشور فرصت می دهم که کوتاهی های گذشته را جبران نمایند. ان شاءالله

۳ اسفند  ۱۴۰۲  # فرهادنیا
کد مطلب : 333643