توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱
ترافیک سنگین در۶ معبر بزرگراهی
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت از ترافیک سنگین در۶ معبر بزرگراهی خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی با بیان اینکه در تمام معابر پایتخت بار صبحگاهی نسبتا سنگینی در جریان است اظهار داشت: در بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

سرهنگ رنجبر تصریح کرد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای بار ترافیکی هستند.

وی ادامه داد: ترافیک در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی، سنگین گزارش شده است.

وی اشاره ای به پارک خودرو در ایستگاه های اتوبوس و تاکسی کرد و گفت: هرگونه توقفی که باعث ایجاد سد معبر شود تخلف است چراکه باعث ایجاد ترافیک در سطح معابر می‌شود.

سرهنگ رنجبر از رانندگان خواست به هیچ عنوان در ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی توقف نکنند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 303402