توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳
چهارتا تار مو!؟
آنهایی که می گویند بجای گیر دادن به چهارتا تارموی مردم بروید با مفاسد اقتصادی مبارزه کنید، واقعا حق دارند: زندان ها پر شده از مردم عادی که بخاطر حجاب دستگیر شدند!
چهارتا تار مو!؟
Share/Save/Bookmark
سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛

آنهایی که می گویند بجای گیر دادن به چهارتا تارموی مردم بروید با مفاسد اقتصادی مبارزه کنید، واقعا حق دارند: زندان ها پر شده از مردم عادی که بخاطر حجاب دستگیر شدند!

📛برادر رئیس جمهور سابق که زندانی شد جرمش چی بود؟ بدحجابی

برادر جهانگیری هم که زندانی شد جرمش این بود که موهایش بیرون بود‌

معاون احمدی نژاد هم که زندانی شد جرمش بیرون بودن موهایش و آن آرایش غلیظش بود

پسر مرحوم هاشمی که دیگه نگو، اونم همش موهاش بیرون بود و آخرش گرفتن زندانیش کردن!

📛شهردار اسبق تهران یعنی کرباسچی هم که چند سال زندان بود، بخاطر همین چهارتا تار موی نمایانش بود دیگه!

شهردار بعدیش نجفی هم همینطور

📛رئیس اسبق بانک مرکزی، معاون قوه قضائیه یعنی همون طبری معروف، معاون آستان قدس و کلی آدم دونه درشت دیگر را هم که همه می دانید فقط به جرم اینکه موهایشان نمایان بود محاکمه و زندانی شدند!

کاش این نظام بجای زندانی کردن مردم بخاطر حجاب، یک کمی هم با مفاسد اقتصادی مبارزه می کرد و سراغ آن کله گنده ها می رفت!

حتی اگر فقط یک بارم مردم چنین چیزی(مبارزه با همین هایی که گفتیم!؟) را از اینها می دیدند، همه راضی می شدند، چون واقعاً حسرتش را دارند!

📛 دیدید بعضیا را وقتی می شنوند توی یک کشور خارجی، یک آدم دانه درشت مثل برادر رئیس جمهور به جرم فساد اقتصادی دستگیر و زندانی شده، با حسرت آه می کشند و می گویند عدالت واقعی اونجاست!

📛اما در ایران فقط گیر دادند به بی حجابها!

📛آقا شما فقط دو سه تا از آن کله گنده های فاسد را محاکمه و زندانی کنید، آن وقت خواهید دید که همان یک عده قلیل که موهایشان بیرون است چطور از فردایش چادر سر می کنند!!!

📛نکند خیال می کنید این حرفا بهانه گیری است ؟!

📛نه اینها بهانه گیری نیست! اصلا این رعایت نکردن حجاب، یک جور اعتراض از طرف بعضی مردم به وضعیت بد معیشتیان است!

📛 شما تا حالا دیدید یکی که وضع مالیش خوب است، حجابش ناقص باشد؟ یعنی تا حالا دیدید کسایی که منزلشان بالای شهر است، یا کسانی که در خیابانها سوار شاسی بلندند یا آنهایی که می روند سفرهای خارجی، یک دانه تارموشون بیرون باشه؟! ندیدین دیگه... برای همین است که خیلیها می گویند بدحجابی یک جور اعتراض به وضعیت اقتصادی است؟!

📛خلاصه از ما به مسئولان نصیحت، شما اگر فقط مبارزه با مفاسد اقتصادی از دانه درشت ها را شروع کنید و یک سر و سامانی هم به وضعیت معیشتی مردم بدهید، مشکل بدحجابی و عشوه گری های خیابانی خود به خود حل می شود📛

راستی می گویند یک نفر به اسم خاوری رفته بوده خارج کشف حجاب کند،!! خاک بر سرشان با این کارهاشان!
کد مطلب : 313500