ماجرای تصویب CFT به رنگ آلبالو!

17 مهر 1397 ساعت 8:38

اقدام مجلس چه در زمان تصویب 20 دقیقه ای برجام و چه در تصویب پر سر و صدای اف ای تی اف نشانی برهنه، از این ماجراست. جایی که از ترس تب، وادادهای اصلاح طلب مجلسی به استقبال مرگ رفتند و بدست خود ناموس مالی کشور را در برابر دیدگان لاشخورهای بین المللی لخت و برهنه کردند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ماجرای ترکمنچای اف ای تی اف در مجلس، سرانجام خوبی نداشت، جایی که بین مقاومت و عزت با تسلیم و ذلت، دومی طعم آلبالویی برای برخی از اهالی مجلس داشت. آلبالویی که سالهاست اهالی اصلاح طلب 50 کیلو، 50 کیلو به خورد خلق الله داده اند تا ذائقه شان به رنگ وادادگی و مرامشان طعنه به سیب زمینی بزند تا در بزنگاه های تاریخی، اسیر عافیت طلبی شوند و رگی نماند تا در مواقع غیرتی شدن قلمبه شود.

به گزارش عصر امروز اقدام مجلس چه در زمان تصویب 20 دقیقه ای برجام و چه در تصویب پر سر و صدای اف ای تی اف نشانی برهنه، از این ماجراست. جایی که از ترس تب، وادادهای اصلاح طلب مجلسی به استقبال مرگ رفتند و بدست خود ناموس مالی کشور را در برابر دیدگان لاشخورهای بین المللی لخت و برهنه کردند و مجاهدان انقلابی را دست بسته و بدون سلاح در برابر درندگان صهیونیست و وهابی و ... قرار دادند و در یک چشم بهم زدن با توهم آلبالویی، امنیت کشور را در طبق قرار داده و دست به حراج آن هم به مفت ترین بها زدند.

راستی چرا راضی به این امر شدند؟!!

ای کاش یکی پیدا می شد تا... سیاسی را مصداق یابی کند و اهالی آن را به مردم معرفی کند....


کد مطلب: 244268

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcd9o0xjyt0ox6.2a2y.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir