۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۸
ماجرای تصویب CFT به رنگ آلبالو!
اقدام مجلس چه در زمان تصویب 20 دقیقه ای برجام و چه در تصویب پر سر و صدای اف ای تی اف نشانی برهنه، از این ماجراست. جایی که از ترس تب، وادادهای اصلاح طلب مجلسی به استقبال مرگ رفتند و بدست خود ناموس مالی کشور را در برابر دیدگان لاشخورهای بین المللی لخت و برهنه کردند.
ماجرای تصویب CFT به رنگ آلبالو!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ماجرای ترکمنچای اف ای تی اف در مجلس، سرانجام خوبی نداشت، جایی که بین مقاومت و عزت با تسلیم و ذلت، دومی طعم آلبالویی برای برخی از اهالی مجلس داشت. آلبالویی که سالهاست اهالی اصلاح طلب 50 کیلو، 50 کیلو به خورد خلق الله داده اند تا ذائقه شان به رنگ وادادگی و مرامشان طعنه به سیب زمینی بزند تا در بزنگاه های تاریخی، اسیر عافیت طلبی شوند و رگی نماند تا در مواقع غیرتی شدن قلمبه شود.

به گزارش عصر امروز اقدام مجلس چه در زمان تصویب 20 دقیقه ای برجام و چه در تصویب پر سر و صدای اف ای تی اف نشانی برهنه، از این ماجراست. جایی که از ترس تب، وادادهای اصلاح طلب مجلسی به استقبال مرگ رفتند و بدست خود ناموس مالی کشور را در برابر دیدگان لاشخورهای بین المللی لخت و برهنه کردند و مجاهدان انقلابی را دست بسته و بدون سلاح در برابر درندگان صهیونیست و وهابی و ... قرار دادند و در یک چشم بهم زدن با توهم آلبالویی، امنیت کشور را در طبق قرار داده و دست به حراج آن هم به مفت ترین بها زدند.

راستی چرا راضی به این امر شدند؟!!

ای کاش یکی پیدا می شد تا... سیاسی را مصداق یابی کند و اهالی آن را به مردم معرفی کند....
کد مطلب : 244268
جعفر رستکار
Romania
۱۳۹۷-۰۷-۱۷ ۰۹:۱۰:۱۹
خودتم که آلبالویی نوشتی