۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶
نمایندگان از توضیحات زنگنه قانع نشدند/ استیضاح به صحن مجلس می‌آید
عضو کمیسیون انرژی مجلس از ارسال طرح استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به هیات رئیسه برای اعلام وصول آن خبر داد.
نمایندگان از توضیحات زنگنه قانع نشدند/ استیضاح به صحن مجلس می‌آید
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و به منظور بررسی طرح استیضاح وی در کمیسیون انرژی برگزار شد.

 
وی افزود: متقاضیان طرح و اعضای کمیسیون انرژی در خصوص استیضاح وزیر نفت مطالبی را مطرح کردند که ضمن آن زنگنه نیز توضیحاتی ارائه کرد.

 
خادمی ادامه داد: هر چند توضیحاتی از سوی وزیر نفت ارائه شد اما هیچ‌کدام از این سخنان برای نمایندگان قانع‌کننده نبود لذا طرح استیضاح وی به هیات رئیسه مجلس ارسال شد.

 
عضو کمیسیون انرژی مجلس همچنین یادآور شد: پس از ارسال طرح استیضاح وزیر نفت، این طرح روال قانونی خود را طی کرده، اعلام وصول شده و عملاً استیضاح در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

 
به گزارش فارس، چندی پیش جمعی از نمایندگان مجلس طرح استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت راتهیه کردند که از جمله محورهای اصلی این طرح می‌توان به ناکارآمدی وزیر نفت، سوءمدیریت و همچنین حذف کارت سوخت اشاره کرد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 273579
۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۲۱:۲۲:۴۹
این آقای رنگنه چهل سال الیت که در دم ودستگاه هاشمی وروحانی الیت وخیلی به مملکت ضرر زده باید برکنار ومحاکمه شود وهمه ضرر ها از اوپ گرفته شود وهمان طور که باید روحانی هم همه بدهی حسین فریدون ومهدی جهانگیری را بدهند به هرحال ابن ها مملکت رانابود کردند
 
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند