توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲
اسرائیل به دنبال توافق با روسیه در مورد حضور ایران در سوریه است
به گفته منابع دیپلماتیک رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم در سفر به روسیه به دنبال راهی است تا در ازای عدم دخالت اسرائیل در مورد دولت بشار اسد، راهی برای دور نگه داشتن نیروهای ایرانی در سوریه از نزدیکی سرزمین های اشغالی پیدا کند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، روزنامه صهیونیستی هاآرتص به نقل از منابع دیپلماتیک اعلام کرده است که روسیه در حال تلاش برای دور نگه داشتن نیروهای ایرانی حاضر در سوریه از نزدیکی مرزهای رژیم صهیونیستی است.

 
طبق این گزارش، انتظار می رود که اسرائیل در ازای این اقدام روسیه، از مداخله در تثبیت موقعیت بشار اسد رئیس جمهور سوریه خودداری کند.

 
به گفته این منبع، در حالی که نیروهای ایرانی به طور کامل از مناطق مرزی سوریه در نزدیکی رژیم صهیونیستی خارج نشده اند، روسیه در حال اجرای این برنامه است.

 
نتانیاهو هنگام دیدار روز چهارشنبه با رئیس جمهور روسیه در مسکو اعلام کرد که دیدار آن ها بر اوضاع ایران و سوریه متمرکز خواهد بود.

 
وی همچنین از عزم رژیم صهیونیستی برای مقابله با تلاش هایی سخن گفته که به زعم وی مرزهای هوایی و یا زمینی مناطق اشغالی را نقض کند.

 
این سخنان پس از آن مطرح شد که رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که یک فروند موشک پاتریوت از سمت منطقه صفد به سمت یک هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) به پرواز در آمده از سوریه شلیک شده است.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 239414