توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
ای کاش به نقاط قوت تیم مدیریت قبلی نیز اشاره می‌شد
عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش در انتقاد به گزارش سند تحویل و تحول شهرداری تهران، گفت: ای کاش به نقاط قوت تیم مدیریت قبلی نیز اشاره می‌شد تا بتوانیم یک نگاه منصفانه به عملکرد مدیریت شهری داشته باشیم.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، محمدجواد حق‌شناس در سی و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش پس از ارائه سند تحویل و تحول شهرداری تهران، اظهار داشت: نجفی در موعد مقرر گزارش خود را مبنی بر سند تحویل و تحول شهرداری در صحن شورا ارائه کرد و یک اتفاق نادر است که در مدت کوتاه این گزارش ارائه شود البته کاری که در صد روز تهیه و انجام می‌شود قطعاً کامل نیست و نواقصی دارد که می‌تواند این نواقص پوشانده شود. 

 
وی یادآور شد: ای کاش در این گزارش به نقاط قوت تیم مدیریت قبلی نیز اشاره می‌شد چرا که آن موقع نگاه منصفانه‌تری می‌توان به این گزارش داشت. 

 
عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش یادآور شد: در صورتی که نقاط ضعف و قوت مدیریت قبلی ارائه می‌شد می‌توان یک نگاه کامل‌تری را به عملکرد مدیریت شهری داشت و شاهد نیمه پر و نیمه خالی لیوان نبودیم. 

 
وی افزود: اگر با نگاه منصفانه نقد کنیم می‌توان این انتظار را از آیندگان داشته باشیم که آنها نیز ما را با نگاه منصفانه نقد کنند.

 
حق‌شناس افزود: ای کاش قبل از آغاز شورا نسخه‌هایی از این سند در اختیار شورا قرار می‌گرفت تا با ‌آمادگی بیشتری در خصوص آن تبادل‌نظر می‌کردیم. 

 
عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش یادآور شد: اعداد و ارقامی که در مورد بدهی‌ها مطرح شد یکی از نقاط قوت بود چرا که ما اطلاعی از این اعداد به صورت دقیق نداشتیم.

 
وی افزود: با توجه به اینکه یک نگاه همراهی مابین دولت، مجلس و مدیریت شهری قرار دارد بنابراین باید شاخص ارائه خدمات افزایش یابد. نگاه شهرداری تهران باید افزایش توسعه شاخص‌های جهانی باشد چرا که تهران شهری جهانی است.
کد مطلب : 227183