توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹
آقای آخوندی از آقای ظریف بپرسید طرف مقابل چگونه زیر قراردادش می زند؟
آقای آخوندی که دیگران را به توهم توطئه متهم می کند سابقه خودش در توهم چنان سیاه است که کارنامه سیاسی وی در زمان انتخابات 88 گویای عملکرد وی است و در جایی که رهبر معظم انقلاب از عدم تقلب سخن گفت وی و ستاد کاندیدای وی با دروغ و توهم بزرگ تقلب مملکت را به آشوب کشیدند! و حالا در زمانی که وی باید نگران بد عهدی رقیب باشد و در جایی که همکار وی در کابینه یعنی آقای ظریف از اشتباه اعتمادش به جان کری می گوید وی حاضر نیست این تجربه تلخ را نیز قبول نماید!
آقای آخوندی از آقای ظریف بپرسید طرف مقابل چگونه زیر قراردادش می زند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در حالی که هنوز امضای جوهر برجام خشک نشده است و طرف مقابل با هزار نیرنگ زیر آن زده است و تا کنون جز تخریب هسته ای تاسیسات ایران همچون بتن کردن قلب راکتور اراک و از بین بردن فردو و.... حاصلی برای ایران نداشته است آقای آخوندی از اینکه برخی نگران این هستند که بوئینگ و ایرباس نیز همچوت دولت شان زیر تعهد و قرار دادشان بزنند و خواهان محکم کاری برای پی گیری از خطرات احتمالی شده اند به آنان اعتراض نموده است!

بنا بر این گزارش عباس آخوندی در مصاحبه با روزنامه اعتماد و درباره این سؤال که آیا ممکن است روزی ایرباس یا بوئینگ به این تعهدات خود پشت کنند و نخواهند به ایران هواپیما بفروشند، واکنش ایران به این احتمالات چیست؟ گفت: " این بدگمانی‌ها و تئوری‌های توطئه در پس ذهن اکثر ایرانیان قرار دارد هر اتفاقی که بیفتد عده‌ای نخستین واکنش کلامی‌شان این است که کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه این قرارداد یا این اتفاق است. یادمان نرود توافق با بوئینگ و ایرباس در قالب قرارداد است و هیچ طرفی نمی‌تواند یک جانبه یک قرارداد بین‌المللی را زیر پا بگذارد..."

به گزارش خبرنگار ما این اظهارات ساده لوحانه وزیری که کارنامه ای سراسر سیاه در دوران وزارتخانه دولت تدبیر و امید از خود برجای گذاشته است در حالی بیان شده است که در طول یک دهه گذشته و همچنین در زمان امضای برجام طرف مقابل بارها زیر قرارداد خود زده است و شرکای ایرانی خود را بارها و با انواع ترفندها در قراردادهای مشترک رها کرده است بدون اینکه حتی تاوان آن را بپردازد!

در این خصوص می توان از قرارداهای مختلف شرکت های خودروسازی جهانی با شرکت های ایرانی گرفته که در زمان تحریم بدون اینکه به تعهدات خود عمل کنند آن را رها کرده و یا شرکتهای نفتی و یا همین تاسیسات هسته ای بوشهر که توسط همین شرکتهایی که آقای آخوندی سنگ درستکاری آنان را به سینه می زند ولی به ایران پشت کردند در کارنامه کمپانی های جهانی بسیار زیاد است اما اینکه چرا آقای آخوندی همه اینها را انکار کرده و نمی خواهد ببیند مساله ای است که خود وی باید پاسخگوی آن باشد.

به گزارش عصر امروز آقای آخوندی که دیگران را به توهم توطئه متهم می کند سابقه خودش در توهم چنان سیاه است که کارنامه سیاسی وی در زمان انتخابات 88 گویای عملکرد وی است و در جایی که رهبر معظم انقلاب از عدم تقلب سخن گفت وی و ستاد کاندیدای وی با دروغ و توهم بزرگ تقلب مملکت را به آشوب کشیدند! و حالا در زمانی که وی باید نگران بد عهدی رقیب باشد و در جایی که همکار وی در کابینه یعنی آقای ظریف از اشتباه اعتمادش به جان کری می گوید وی حاضر نیست این تجربه تلخ را نیز قبول نماید!
کد مطلب : 185063