توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
آقای روحانی اگر آدرس جهنم را نمی دهید لطفا...!
سخنان روز گذشته رئیس جمهور که اغتشاشات اخیر را حواله به سایر موارد به جز مشکلات اقتصادی و معیشت دادند قطعا چیزی بیش از یک فرافکنی بزرگ برای به فراموشی سپردن وعده های انتخاباتی و برجامی دولتهای یازدهم و دوازدهم نمی باشد.
آقای روحانی اگر آدرس جهنم را نمی دهید لطفا...!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان روز گذشته رئیس جمهور که اغتشاشات اخیر را حواله به سایر موارد به جز مشکلات اقتصادی و معیشت دادند قطعا چیزی بیش از یک فرافکنی بزرگ برای به فراموشی سپردن وعده های انتخاباتی و برجامی دولتهای یازدهم و دوازدهم نمی باشد.

بنا بر این گزارش جناب روحانی معلوم نیست چرا صدای شکستن کمر محرومان و اقتصاد کشور را از لابلای برنامه های دولتش که در واقع چیزی جز ادامه برنامه تعدیل اقتصادی دولت هاشمی رفسنجانی می باشد نمی شنود و نمی خواهد این حقیقت تلخ را باور کند که مردم در زیر چرخ اقتصاد ورشکسته دولت اعتدالی دارند خورد می شوند.

به گزارش خبرنگار ما اگر جناب روحانی خود را از حلقه مشاوران سیاسی خود رها نماید و همچون رهبر فرزانه انقلاب در میان مردم به گشت و گذار بپردازند قطعا حقیقت اعتراضات اصلی مردم برای ایشان مشخص خواهد شد و بی جهت توان اجرایی کشور را به سخنانی که نه دردی از ملت و نه دردی از اقتصاد کشور باز نمی کند سرگرم نخواهند کرد.

جناب آقای روحانی اگر منتقدین را حواله به جهنم نمی دهند و آدرس جهنم را از جیبشان برای منتقدین بیرون نمی آورند و آنها را فاقد شناسنامه و هویت نمی خوانند مروری به وعده های انتخاباتی ایشان خواهیم داشت تا ببینیم در امسال و بودجه سال آینده چند درصد آن محقق شده است که حالا این اعتراضات را سیاسی می خوانند!

به گزارش عصر امروز در سه هفته موعد تبلیغات انتخابات، مهم‌ترین وعده‌ها و شعارهای وی برای انتخابات 29 اردیبهشت 1396  به شرح زیر می باشد:
 
برنامه‌ای کارورزی و اشتغال برای جوانان

افزایش حقوق کارگران و مستمری بگیران
 
افزایش دو برابری صادرات غیرنفتی
 
میدان دادن به جوانان و ایجاد کابینه‌ای جوان‌تر
 
مبارزه با فساد
 
لغو همه تحریم‌های غیرهسته‌ای
 
سهام 10 میلیون تومانی هر ایرانی از کارخانه‌ها
 
ایجاد سالانه 955 هزار شغل در کشور
 
از بین بردن فقر مطلق در سال ۱۴۰۰
 
جذب سرمایه بیشتر و ایجاد اشتغال
 
ارائه وام مسکن به زوجین تا 200 میلیون
 
ارائه سبد غذایی به 8 تا 10 میلیون نفر
 
حذف قاچاق 12 میلیاردی
 
پرداخت یک سوم حقوق بیکارانی حاضر در سامانه کارورزی
 
زنان شایسته کشور باید بتوانند جایگاه خود را کسب کنند. 
 
حمایت از تولید، اشتغال را به دنبال دارد؛ اشتغال جوانان را از مفسده‌ها دور نگه می‌دارد.
 
جناب آقای روحانی مشکلات کشور با سخنانی که آب به آسیاب دشمن می ریزد حل نمی شود پس برای جلوگیری از اتفاقات چند روز اخیر باید برای کاهش نرخ بیکاری، رکود، گرانی و ایجاد اشتغال در کشور تلاش نمایید نه سخنرانی!
کد مطلب : 226599