توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹
اعتراض دانشجویان دانشگاه تهران به سوءاستفاده از حادثه هواپیمایی اخیر
جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران با برگزاری تجمعی به اقدامات ساختارشکنانه و سوءاستفاده برخی افراد و جریانات از ماجرای جان‌باختن تعدادی از هموطنان در حادثه هواپیمایی اخیر اعتراض کردند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران با برگزاری تجمع در این دانشگاه به اقدامات ساختارشکنانه و سوءاستفاده برخی افراد و جریانات از ماجرای جان‌باختن تعدادی از هموطنان  در حادثه هواپیمایی اخیر اعتراض کردند.
 
دانشجویان با سردادن شعارهای « هیات من‌الذله»، «کاسب درد ملت خجالت خجالت»، « دشمن مردم همیشه شمایید؛ موقع سیل و زلزله کجایید؟»، « اگر حاج قاسم نبود داعش الان خونه‌ت بود»، « درد سقوط سنگینه»، « فتنه گرى ننگینه»، « پناه ایران زمین، سپاه مستضعفین» ، « دانشجوى عزادار، دشمن هرچى کفتار» و « هم‌صدای CNN و BBC؛ پشت سر سفیر انگلیسی» اعتراض خود را به ساختارشکنی‌های صورت گرفته در دانشگاه تهران اعلام کردند.
 


دانشجویان با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی از تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفظ امنیت کشور قدردانی کردند.
 
 

 
« مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، « پناه ایران زمین، سپاه مستضعفین»، « دانشجو بیدار است، از تفرقه بیزار است» از دست‌نوشته‌هایی بود که دانشجویان در این تجمع با خود همراه داشتند.
 
 

 
اکثر دانشجویان تجمع کننده در محوطه دانشگاه و در مقابل سردر دانشگاه تهران جمع شده‌اند برخی از دانشجویان نیز در اطراف دانشگاه ایستاده‌اند و با سر دادن شعارهایی با تجمع کنندگان همراهی می‌کردند.
 
 

 
برخی از تجمع‌کنندگان نیز با به آتش کشیدن تصویر سفیر انگلیس و پرچم انگلیس و آمریکا اعتراض خود را به سیاست‌های خصمانه این کشورها نشان دادند.
 
گفتنی است این تجمع در حالی برگزار شد که دقایقی قبل از آن، برخی از فرصت‌طلبان با سردادن شعارهای ساختارشکنانه تلاش کردند فضای دانشگاه را ملتهب کنند.
 
این خبر در حال تکمیل است...
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 275829