توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۷
لحظه‌اى از اطاعت امام غافل نشوید
شهید عباس یوسفى مهد در وصیت‌نامه خود آورده است: اى امت حزب‌الله! لحظه‌اى از اطاعت امام غافل نشوید و با جان و دل به گفته‌هاى گهربارش جامه عمل بپوشید تا به سعادت برسید و بدانید که هیچ عبادتى بدون ولایت مقبول درگاه خداوند متعال نیست.
لحظه‌اى از اطاعت امام غافل نشوید
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید عباس یوسفى مهد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 یا ایها الذین آمنوا اذا لقیتم الذین کفروا زحفا فلا تولو هم الادبار

اى کسانى که ایمان آوردید هر گاه با تهاجم کافران در میدان جنگ روبرو شدید مبادا از بیم آنان پشت به میدان کرده و از جنگ بگریزید . (سوره انفال - ۱۴)

با درود و صلوات بر خاتم الانبیاء و ائمه اطهار(ع) و با سلام به رهبر جهان اسلام و بت‌شکن زمان امام خمینى.

اى امت اسلامی شما را به تقوى و پرهیزگارى و اعمال نیک و دورى از گناه و معصیت دعوت می‌کنم بدانید که قیامت حق است و به اعمال نیک و بد هر فرد رسیدگى مى‌شود پس تقوا را سرلوحه زندگى قرار دهید و به فکر آخرت باشید و دل از این دنیاى فانى برکنید و فریب دنیا و مادیات را نخورید که باعث ذلت و خوارى است و فکرى براى عالم باقى که عالم آخرت است بکنید.

همه مى دانید که مردن براى همه حق است پس چه مرگى بهتر از شهادت در راه خدا؟! و چگونه به خود اجازه مى دهید که در بستر بمیرید و چرا نباید همچو شمع سوخت که راه اسلام را براى بقیه روشن ساخت؟!

 اى امت حزب‌الله لحظه‌اى از اطاعت امام غافل نشوید و با جان و دل به گفته‌هاى گهربارش جامه عمل بپوشید تا به سعادت برسید و بدانید هیچ عبادتى بدون ولایت مقبول درگاه خداوند متعال نیست پس پشتیبان ولایت فقیه و امام باشید تا در روز قیامت در برابر ائمه اطهار(ع) روسفید باشید و از خداوند متعال براى امام امت تا ظهور حضرت مهدى(عج) طول عمر باعزت درخواست کنید.

مطمئن باشید که پیروزى از آن اسلام است و شما ای کسانى که اصلا فکر نمی‌کنید که کشور اسلامی ما مورد هجوم کفارو ابرقدرت‌ها قرار گرفته و در فکر جبهه نیستید چگونه این ننگ را قبول کرده‌اید که حتى براى یک دفعه لباس مقدس رزم به تن نپوشیدید و در مقابل دشمنان اسلام قرار نگرفتید؟! از خداوند طلب مغفرت کنید و به صف رزمندگان بپیوندید.

سلام بر شما اى پدر و مادر گرامى و خواهران و برادران عزیزم  سلام مرا بپذیرید هر چند که نتوانستم وظیفه‌ام را نسبت به شما انجام دهم و همیشه باعث اذیت و آزار شما بودم امیدوارم که مرا ببخشید و از شما حلالیت مى‌طلبم و از شما می‌خواهم که اگر من شهید شدم ناراحت نباشید بلکه خوشحال باشید که فرزندى تقدیم اسلام وانقلاب کرده‌اید.

با صبر خود به دشمنان نشان دهید که ما با خون از اسلام و انقلاب اسلامى دفاع مى‌کنید؛ از شما مى‌خواهم که پشتیبان ولایت فقیه و امام و انقلاب باشید. از غیبت و تهمت دورى کنید و افراد گمراه را ارشاد کرده و مبادا با زخم زبان‌هاى خود دیگرن را نسبت به اسلام و انقلاب بدبین کنید که در روز قیامت بازخواست خواهید شد؛ از شما می‌خواهم که تا آنجا که برایتان مقدور است در جبهه شرکت کنید و یا پشت جبهه به فعالیت‌هاى خود ادامه دهید.
کد مطلب : 288005