توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲
رفوزه ها؛ (ماشاءالله چه خبره)
اگر چه ۳۶ سال از عمر انقلاب در دست جریان فکری هاشمی و نوچه های او بوده و با بی تدبیری و بی درایتی خود کشور را به این مرحله حساس رسانده اند اما چاره ای نیست که باید یک جراحی بدون خونریزی در کشور انجام شود.
رفوزه ها؛ (ماشاءالله چه خبره)
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آدم عاقل بدنبال رفوزه ها نمی رود بلکه سعی می کند قبولیها را الگوی خودقرار دهد، چون رفوزه هابرای رفوزگی خود؛ همیشه دلیل و توجیه مزورانه آورده و به طریق ممکن از صحنه فرار می کنند. تمام دولتهای پس از انقلاب، بویژه پس از امام ریزشها و رویشهائی داشته اند.

انتخابات ۱۴۰۰ از حساسیت و موقعیت بسیار مهمی در صحنه داخلی و بین الملی برخوردار است‌ که بصیرت و توجه مضاعفی را می طلبد. اگر یک بررسی اجمالی داشته باشیم، همانند اواخر سال ۵۹ و اوائل سال ۶۰ در حالت یک گذار هستیم و یک خانه تکانی مدیریتی باید در کشور صورت پذیرد و همانند سال ۶۰ لیبرالها و غربگرایان نفوذی باید از صحنه سیاسی کشور حذف و اخراج شوند تا این وصله ناجور از بدنه انقلاب زدوده شود و فرقی نمی کند چپ باشد و یا راست.

اگر چه ۳۶ سال از عمر انقلاب در دست جریان فکری هاشمی و نوچه های او بوده و با بی تدبیری و بی درایتی خود کشور را به این مرحله حساس رسانده اند اما چاره ای نیست که باید یک جراحی بدون خونریزی در کشور انجام شود. البته اگر فتنه گران و پدرخوانده های انقلاب بگذارند. لذا هر کسی که به سرنوشت خودش و انقلاب دل می سوزاند باید با نشاط و متعهدانه پای صندوقهای رای آمده و به تکلیف و حق قانونی خود عمل نماید و گرنه به خود و انقلاب و شهداء جفا کرده است.

به نظر؛ هرنامزدی که رَد پا و نشانه ای از این چهارنفر در پرونده او باشد باید از آنها برائت جسته و به نسل جدیدِ جوان و انقلابی اقبال نشان داد.

۴۲ سال برای رسیدگی به وضعیت مردم و اصلاح جامعه بویژه قشر ضعیف فرصت کمی نبود و اگر هرسال فقط یک مشکلِ مردم توسط دولتها بطور کامل نه ناقص؛ حل می شد امروز ملت ما به مراتب شادتر و راضی تر از گذشته بوده و این نابسامانیها را نداشتیم و مقصر اصلی رئیس جمهور هائی بودند که با شعارها و وعده های فزیبنده و قسم جلاله آمدند اما خراب کردند.

و ثانیا: مردمی که به رهنمودهای رهبری گوش نکرده و با غفلت به سرنوشت خوب خود پشت پا زدند.

۸ فروردین  ۱۴۰۰  فرهادنیا
کد مطلب : 295746