توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳
کاهش آسیب‌های اجتماعی دغدغه مسؤولان نظام
جانشین قائم مقام وزیر کشور گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی این روزها به نگرانی همه مسؤولان تبدیل شده است.
کاهش آسیب‌های اجتماعی دغدغه مسؤولان نظام
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، علی ملازاده ظهر امروز در ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اینکه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در زمینه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی معادل 50 تا 60 درصد است، اظهار کرد: لازم است در این خصوص تلاش بیشتری داشته باشیم.
 
وی با اشاره به اینکه تا رسیدن به نقطه مطلوب در صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی هنوز راه زیادی داریم افزود: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و صیانت از حقوق شهروندی در خصوص آسیب‌های اجتماعی نیز مطرح است، متاسفانه در سایه کم‌کاری برخی مسؤولان و حملات فرهنگی دشمنان شاهد پوشش نامطلوب و نامناسب در جامعه هستیم.
 
جانشین قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه بدحجابی و پوشش نامطلوب در بخش‌های خصوصی بیشتر دیده می‌شود و رعایت این مسئله و رسیدگی به آن از سوی بخش خصوصی به عنوان مطالبه جدی نظام باید در دستور کار قرار گیرد ادامه داد: خوشبختانه وضعیت پوشش ادارات دولتی قابل قبول است، بحث حجاب و عفاف باید تقویت شود.
 
ملازاده به پیگیری موضوعات پیرامون آسیب‌های اجتماعی چون طلاق، اعتیاد، مفاسد و... به عنوان بحثی مهم اشاره و اضافه کرد: این مسائل دغدغه‌های مقام معظم رهبری نیز هستند که در عرصه‌های مختلف به آن اشاره می‌کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: ستادی در کشور تشکیل شده با عنوان ستاد بازرسی صیانت از حقوق شهروندی که هدف این ستاد کاهش آسیب‌های اجتماعی که این روزها به نگرانی همه مسؤولان تبدیل شده است، آگاهی مردم از حقوق خود، بالا بردن رضایت مردم و کم کردن تخلفات اداری است.
 
جانشین قائم مقام وزیر کشور وضعیت چهارمحال و بختیاری در ارزیابی‌های ستاد  صیانت از حقوق شهروندی را متوسط ارزیابی و تصریح کرد: لازم است نتایج اقدامات صورت گرفته در این استان به صورت عینی در سطح جامعه باشد.
کد مطلب : 186432