توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵
اصلاح طلبان پاسخ بدهند؟
اصلاحات یک بچه سرراهی است که همانند زیاد ابن ابیه حدود ۷یا۸ نفر ادعای پدری او را درمدینه نموده اند و فرزند او عبیدالله بود که وحشتناکترین جنایت انسانی رامرتکب شد ودر پایان عمر نیز با نکبت وخواری بدست مختار ثقفی به درک واصل گردید.
اصلاح طلبان پاسخ بدهند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اصلاحات یک بچه سرراهی است که همانند زیاد ابن ابیه حدود ۷یا۸ نفر ادعای پدری او را درمدینه نموده اند و فرزند او عبیدالله بود که وحشتناکترین جنایت انسانی رامرتکب شد ودر پایان عمر نیز با نکبت وخواری بدست مختار ثقفی به درک واصل گردید.

واژه اصلاحات ازسال ۷۶ با آمدن دولت خاتمی(باغی انقلاب) در ادبیات سیاسی ایران وارد شد و تعدادی افراد تجدد طلب تندرو و بظاهرانقلابی مسئولیت هدایت و پدریِ آنرا بعهده گرفتند‌. و لذابیش از ۲۳ سال است که سئوالات متعددی برای مردم ایران بدون پاسخ مانده است که:

۱- منشور و اساسنامه و اهداف اصلاح طلبان چیست؟ و بدنبال چه هستند؟

۲-این گروه، یا حزب سیاسی، چه چیزی را می خواهند اصلاح کنند؟

۳- آیا منظور از اصلاحات، همانند حضرت سیدالشهداء(ع) که می خواست دین جد بزرگوارشان را اصلاح کنند اینها هم می خواستند انحرافات مردم از انقلاب امام خمینی را اصلاح کنند؟ یا نیت اپوزسیون سازی وفتنه گری را داشته اند؟

۴- پدر این حزب؛ ایرانی است یا خارجی؟

۵- دفاع پنهانی وعلنی وپشتیبانی مادی و معنوی آمریکا؛ اسرائیل؛ اروپائیان و بعضی رژیمهای مرتجع منطقه بویژه در زمان فتنه انگیزی و آشوبها از اصلاح طلبان به چه منظوری است؟ آیا به جهت فامیلی؟ حق الزحمه؟ و یارضای خداست؟

۶- حضور فعالانه درفتنه ۷۸ بویژه ۸۸ که رسوائی تاریخی برای اصلاح طلبان بود چه ارتباطی به منشور انقلابی گری و خط امام واسلام وخواست مردم داشته است؟

۷- بازداشت و محاکمه و زندانی شدن بسیاری از اصلاح طلبان درسال ۸۸ بجرم فتنه گری؛ فساد؛ وبراندازی نظام اسلامی و شهادت یک عده مدافع مظلوم انقلاب، وخسارات جانی ومالی مردم وخدشه در اعتبار بین المللی چه توجیه و اتهامی در افکار عمومی جز ضدانقلاب می توان گفت؟

۸- تشکیک در دین و انقلاب و امورفرهنگی توسط اصلاح طلبان، چه باری را از دوش مردم برداشته است؟ 

۹- التزام عملی اصلاح طلبان به ولایت مطلقه فقیه طی ۲۳ سال گذشته در کجا یافت می شود؟ واساساً کینه ورزی آقایان با رهبری چه مبنای عقلی و قانونی دارد؟ 

۱۰- درپایان انتظار می رود آقایان اصلاح طلب از عملکرد گذشته خود دفاع کرده و پاسخگو باشند.

۱۷ آذر ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 273534