توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
چیزی فراتر از جنگ!
یک سایت داخلی در یک اقدام عجیب ضمن گفتگوی تصویری با اهالی اهل حال سینما! و مدلینگ های معلوم الحال، با بی چشم و رویی تمام، درباره موضوع زننده و مبتذل همخوابی یک شبه و رواج آن در ایران اسلامی حرف به میان آورده است!
چیزی فراتر از جنگ!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک سایت داخلی در یک اقدام عجیب ضمن گفتگوی تصویری با اهالی اهل حال سینما! و مدلینگ های معلوم الحال، با بی چشم و رویی تمام، درباره موضوع زننده و مبتذل همخوابی یک شبه و رواج آن در ایران اسلامی حرف به میان آورده و اهالی مونث و مذکر دسته چندم سینما با وقیحانه ترین شکل از آن استقبال کرده و کاندیدای تجربه آن شده اند.
 
بنا بر این گزارش مهملاتی که مجری بی حیا و مهمانان بی اخلاق و سر راهی! این برنامه بهم بافته اند و روانه فضای ولنگار مجازی کرده اند نشانه ای است از آنچه پیشترها برخی از نخبگان فرهنگی کشور گفته بودند و آن همان انقلاب جنسی در ایران توسط لابی های صهیونیست و لاشخورهای آمریکایی است که امروز تفاله های نفوذی شان به مدد بی در و پیکری فضای مجازی به خورد خلق الله می دهند.
 
به گزارش خبرنگار ما، تا دیروز اگر سایت ها و شبکه های ماهواره ای به دنبال ترویج فرهنگ هرجایی و مبتذل غرب برای فتح سنگرهای عفت و حیا در کشور بودند امروز خودفروختگان داخلی و نفوذی های صاحب پست و ثروت به کمک آمده اند تا به تاراج ببرند کیمیای حیا را.
 
اگر نهادهای حکومتی و دولتی که وظیفه برخورد با هنجارشکنی های نا تمام عده ای فلاکت زده ی شهوات را برعهده دارند به هر دلیل تمایل به ورود به این اوضاع رقبت بار را ندارند آیا باید انقلابی ها هم، صم و بکم صرفا نظاره گر لاابالی گری شبکه ای باشند. که اگر اینگونه شد دیر یا زود باید منتظر سیلاب سیاهی باشیم که همه چیز را با خود می برد حتی دیانت متدینین را.
 
ضمنن باید گفت هرچقدر ما نسبت به دفاع از احکام الهی و ارزش های انقلابی کم کار و بی تعصب ایم مطمئن باشیم صاحب جبار آن مقتدر و متعصب است و به همین دلیل است که اصحاب شیطان قطعا سرنوشتی جز هلاکت و فلاکت نخواهند داشت.
کد مطلب : 223638