۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۰
از الان بفکر باشید؛ فردا دیر است
یکی ازمقاطع حساس ومهم این دوره ایران؛ انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ می باشد که باید مواظب باشیم که عقل؛ انصاف، وجدان و سرنوشت ما توسط احزاب سیاسی معاند و افراد سیاسی فرصت طلب و اشرافی و کینه توزان داخلی و خارجی مصادره نشود.
از الان بفکر باشید؛ فردا دیر است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یکی از عادات بسیار بدِ بعضی مردم ایران در خصوص انتخابات اینست که همیشه در دقیقه ۹۰ و بعضاً برای رفع تکلیف وارد می شوند و بدون اطلاعات و آمادگی قبلی؛ بازی را به وقت اضافه و پنالتی می کشانند که ریسک چنین بی مسئولیتی، بالا و بعضاً با تفاضل یک گل؛ بازی را به حریف واگذار می نمایند البته لجبازی و غفلت و بی مسئولیتی هم معضل دیگری است که درسال ۹۲شاهد چنین اتفاقی بوده ایم.

امروز هر کسی باهر دین و مسلک و ذائقه سیاسی و قومی که در جمهوری اسلامی زندگی می کند هم وظیفه داشته و هم حق قانونی اوست که در انتخاباتها شرکت نماید حتی اگر یک فرد ملی و وطن دوست  و خاک پرست باشد چه رسد به افراد انقلابی و متدین و پایبند به خون شهداء که مسئولیت بیشتری برعهده آنها خواهد بود.

و لذا یکی ازمقاطع حساس ومهم این دوره ایران؛ انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ می باشد که باید مواظب باشیم که عقل؛ انصاف، وجدان و سرنوشت ما توسط احزاب سیاسی معاند و افراد سیاسی فرصت طلب و اشرافی و کینه توزان داخلی و خارجی مصادره نشود که در این ۸ ماه منتهی به انتخابات؛ فرصت مناسبی برای مطالعه و تحقیق و بررسی لازم وجود داشته و هیچگونه عذری  در پیشگاه مردم ایران و فردای قیامت نزد شهداء عزیز و خداوند متعال پذیرفته نخواهد بود.

و از طرفی هیچ دلیلی ندارد که فعلاً روی مصداقها توقف کنیم بلکه از انصاف و وجدان و عقل خود بهره گرفته و ببینیم که کدام جریان سیاسی و شخصیتی؛ به نظام و مردم لطمه وارد ساخته و کشور را به وضع اسفبار فعلی کشانده است و با تجربه گذشته برویم به سمت جریانی که در تمام صحنه های انقلاب؛ از دفاع مقدس؛ مدافعین حرم؛ شهدای خدمت وطن و سلامت بوده و اغلب تحت عنوان گروههای جهادی در سیل و زلزله و کرونا و خدمت مومنانه در کنار مردم قرار داشته و از اشرافی گری و حقوق نجومی و حرامخوری پرهیز کرده و رسیدگی به محرومین جزء دغدغه اصلی آنها می باشد و در بحرانهای سخت در کنار مردم هستند نه درکاخهای هزاران میلیاردی ‌قرنطینه شده . وبدون اینکه ادعائی داشته باشند حاضرند که جان خودرا فدای مردم کنند .

بنابر این: از الان بفکر باشید که فردا دیر است و با اشتباه در انتخاب خود نظام و اسلام و نیروهای انقلاب را متهم نکنید.

 ۲۲ مهرماه ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 288736
۱۳۹۹-۰۷-۲۳ ۰۸:۲۶:۲۵
ذات دموکراسی در تقابل با اسلام است و باید بین خداسالاری و مردمسالاری یکی را انتخاب کنید.