توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۹
کولاک برف و وزش باد با سرعت ۹۰ کیلومتر در برخی جاده ها
از اواخر وقت امروز تا جمعه سوم بهمن، بارش برف، کولاک برف و رخداد مه همچنین کاهش دید افقی، وزش باد شدید با سرعت ۶۰ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت و احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات رشته کوه البرز پیش‌بینی می‌شود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز بر اساس پیش‌بینی تغییرات جوی جاده ها، از اواخر وقت امروز تا جمعه سوم بهمن، بارش برف، کولاک برف و رخداد مه همچنین کاهش دید افقی، وزش باد شدید با سرعت ۶۰ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت و احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات رشته کوه البرز پیش‌بینی می‌شود.

این شرایط در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی همچنین شمال استان‌های تهران، البرز و قزوین حاکم خواهد بود.

براساس این گزارش، پیش بینی بارش برف و باران در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز و آزادراه قزوین رشت در این مدت وجود دارد.

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرده است تمهیدات لازم برای حضور به موقع راهداران و فعالیت آنها در جاده ها، اندیشیده شده است؛ در این باره هماهنگی جهت گشت‌زنی ناوگان راهداری، هماهنگی برای استقرار ماشین آلات راهداری و آمادگی کامل راهدارخانه ها انجام شده است.

به راننده ها و مسافران جاده ای توصیه می‌شود حتما قبل از حرکت آخرین اطلاعات وضعیت راه ها را از سامانه اطلاع رسانی ۱۴۱ کسب کنند.رانندگان حتما هنگام رانندگی احتیاط لازم را داشته باشند و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار دهند همچنین خودروها به زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی مجهز باشد.
کد مطلب : 292902
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر