توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲
افشانی هم نامزد انتخابات شد
حزب اعتماد ملی بی توجه به تشکیل ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان خود نامزد انتخاباتی مستقل در انتخابات معرفی کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، ماجرای حضور اصلاح طلبان در انتخابات حالا به یک داستان طنز جذاب تبدیل شده است. جریانی که ادعا می‌کند دولت در کشور هیچ کاره است و اگر نامزدهای ما تأیید صلاحیت نشوند انتخابات را تحریم می‌کنیم حالا برای ثبت نام در انتخابات لشگر کشی کرده است.

روز گذشته قاسم میرزایی نیکو، سخنگوی حزب مجمع ایثارگران راز اخزاب اصلاح طلب به روزنامه آفتاب یزد گفته بود که ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان «ناسا» کشک است! و اصلاح طلبان در جلسات حرفی می‌زنند و فردای آن روز کار دیگری انجام خواهند داد.

در حالی که بسیاری منتظر خروجی ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان بودند، حالا اسماعیل گرامی مقدم، سخنگوی شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خبر داده که محمد علی افشانی شهردار سابق تهران نامزد این حزب در انتخابات ۱۴۰۰ خواهد بود.

جالب آن که در روز آغاز به کار ناسا روزنامه اعتماد متعلق به حزب اعتماد ملی با تیر غلو انگیز «اجماع اصلاح طلبانه» خبر داده بود که همه اصلاح طلبان زیر چتر ناسا جمع می‌شوند. اما در اقدامی عجیب همین حزب زیر میز بازی زده و نامزد مستقل معرفی کرده است!

سخنگوی این حزب مدعی شده که آن‌ها ۲ نامزد داشته‌اند اما الیاس حضرتی رسماً اعلام کرده است که این برای ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ کاندیدا نخواهد شد. گرامی‌مقدم در پایان خاطرنشان کرد: شورای مرکزی حزب اعتماد ملی حضور افشانی را با اجماع‌ساز مطرح کرده است. محمدعلی افشانی هم فعالیت خود را آغاز کرده است.

بنا به اخبار رسیده به «مشرق» اعلام تعداد زیاد نامزد انتخاباتی از سوی احزاب اصلاح طلب به منظور آن است که آن‌ها بتوانند سهم بیشتری از خاتمی بگیرند و اگر تفاهمی بین آن‌ها شکل نگیرد؛ آن‌ها بر خلاف توافقات قبلی به صورت مستقل از سایر اصلاح طلبان وارد کارزار انتخاباتی می‌شوند.

در سال ۸۴ حزب اعتما ملی بی توجه به فشار خاتمی و حزب منحله مشارکت خود وارد انتخاب شد.
کد مطلب : 294351
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر