توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
نگاهی به حملات سایبری آمریکا علیه ایران
طی هفته های گذشته خبرگزاری آسوشیتدپرس طی گزارشی آورده بود که حملات سایبری آمریکا، به‌طور مشخص رایانه‌های سپاه پاسداران را هدف قرار داده‌اند.
نگاهی به حملات سایبری آمریکا علیه ایران
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز طی هفته های گذشته خبرگزاری آسوشیتدپرس طی گزارشی آورده بود که حملات سایبری آمریکا، به‌طور مشخص رایانه‌های سپاه پاسداران را هدف قرار داده‌اند.

بنا بر این گزارش رسانه‌های آمریکایی اول تیر ماه گزارش دادند که ساعاتی پس از آن‌که ایران پهپاد ایالات متحده را سرنگون کرد، این کشور حملات سایبری علیه رایانه‌های نظامی ایران را آغاز کرده‌است!؟
 
رادیو سیا ارگان فردا در این خبر مدعی شد که: روزنامه واشینگتن‌پست و خبرگزاری آسوشیتدپرس، به نقل از مقام‌های رسمی ایالات متحده که نامی از آن‌ها برده نشده، گزارش داده‌اند که حملات سایبری «با اجازه» رئیس‌جمهوری دونالد ترامپ آغاز شده‌است.
 


ارگان سیا ادعا کرد که به گفته واشینگتن‌پست این حملات کار کامپیوترهای کنترل‌کننده راکت‌ها و موشک‌های سپاه را مختل کرده‌ است.

به گزارش خبرنگار ما این قبیل هیاهوهای رسانه ای آمریکا پس از ساقط شدن پهباد «گلوبال هاوک» نشان از استیصال آمریکا دارد و الا سایبری آمریکا را چه توان به از کار انداختن سامانه های کنترل کننده راکتی و موشکی ایران که اگر توانی داشتند مانع از ساقط شدن پهباد جاسوسی خود می شدند!

به گزارش عصر امروز هنوز آمریکا و ایادی وابسته به آن در شوک اقدام خیره کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مانده اند و بعد از گذشته دو هفته از سقوط پهباد فوق ستاره! آمریکایی، ناتوان از ارائه یک پاسخ منطقی و قانع کننده به برتری نظامی ایران در منطقه هستند. ضمن اینکه مشخص شد تحلیل آبکی وزیر امورخارجه ایران جناب آقای ظریف از برتری تکنولوژی آمریکا برابر ایران نیز همانند پیش بینی های برجامی وی درست از آب درنیامد.
کد مطلب : 264084