توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷
استفاده از نرم افزار آنتی ویروس
نرم افزارهای آنتی ویروس برای ایمنی سیستم یا گوشی‌های تلفن همراه ضروری بوده و به نوعی بسیار مهم است. اکثر کسانی که می‌خواهند برای اولین بار از سیستم‌های کامپیوتری و گوشی‌ها استفاده کنند درگیر این سوال هستند که برای امنیت سیستم خود از چه چیزی می‌توانند استفاده کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز نرم افزارهای آنتی ویروس برای ایمنی سیستم یا گوشی‌های تلفن همراه ضروری بوده و به نوعی بسیار مهم است. اکثر کسانی که می‌خواهند برای اولین بار از سیستم‌های کامپیوتری و گوشی‌ها استفاده کنند درگیر این سوال هستند که برای امنیت سیستم خود از چه چیزی می‌توانند استفاده کنند. امنیت یک بحث بسیار مهم و ضروری در هر زمینه‌ای است و می‌تواند به روش‌های مختلفی به خطر بیافتد.

منظور از این روش‌ها با استفاده از هکرها، ویروس‌ها و بدافزارهایی است که به همین منظور ایجاد شده‌اند و در سیستم های کامپیوتری و گوشی‌های قابلیت انتشار دارند. روز به روز بر تعداد این برنامه‌های مخرب که امنیت و ایمنی گوشی و سیستم‌های کامپیوتری را به خطر می‌اندازد افزوده می‌شود. برای جلوگیری از اثرات مخرب این برنامه‌های مخرب باید از یک برنامه محافظ و ایمن استفاده کنیم. این برنامه آنتی ویروس نامیده می‌شوند.

آنتی ویروس‌ها برای محافظت از اطلاعات داخلی سیستم‌های کامپیوتری و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آنها ایجاد شده‌اند. تعداد بسیار زیادی از آنتی ویروس‌ها ساخته شده‌اند که می‌توانند از سیستم‌های شما محافظت کنند.

هر روزه بر تعداد این آنتی ویروس‌ها افزوده می‌شوند و سعی می‌کنند که ویژگی‌های بسیار زیادی برای افزایش امنیت سیستم‌ها و ایمنی بالاتر به آنها اضافه کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این برنامه‌ها می‌توان به رابط کاربری بسیار راحت آنها اشاره کرد و اینکه بتوان به سادگی نسخه های بروزرسانی آنها را دریافت کرد. با توجه به این نکته که هر روزه ویروس‌ها و بدافزارهای بسیار زیادی بوجود می‌آیند، باید آنتی ویروس‌ها را زود به زود بروزرسانی کرد تا از هرگونه آسیب زدن به سیستم جلوگیری شود. به همین دلیل دریافت نسخه جدید بسیار اهمیت دارد. دانلود آنتی ویروس می‌تواند به سادگی با یک جستجوی کوچک انجام شود.
 


ویژگی های آنتی ویروس نود 32

آنتی ویروس نود 32، یکی از بهترین و معروف‌ترین آنتی ویروس ها است که می‌تواند سیستم شما را از همه لحاظ ایمن کند. این آنتی ویروس بسیار عالی بوده و ویژگی های بسیار زیادی دارد که می‌تواند به شما برای حفظ امنیت سیستم کامپیوتری خود کمک کند. از جمله ویژگی های آن می‌توان به همان رابط کاربری بسیار عالی اشاره کرد. بعلاوه می‌توان این نرم افزار را به دو شیوه آفلاین و آنلاین بروز رسانی کرده و نسخه های جدید آن را دریافت کرد. امروزه این آنتی ویروس توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بین آنتی ویروس های فعال پیدا کند.

این آنتی ویروس یک نرم افزار تولید شده توسط شرکت ESET است که در کشور اسلوواکی واقع شده است. در نسخه جدید از این آنتی ویروس دو بخش ESET SMART SECURITY و ESET ANTIVIRUS NOD32 وجود دارد. هر کدام از این بخش ها ویژگی های خاصی دارند و می‌توانند کارهای مختلفی انجام دهند. بخشی از این نرم افزار که مربوط به آنتی ویروس است، می‌تواند سیستم شما را از هرچیزی که ممکن است به سیستم شما صدمه برساند محافظت کند.

می‌توان کاربرد های دیگر این آنتی ویروس را در بخش دیگر این آنتی ویروس پیدا کرد. کاربرد هایی که مربوط به ایجاد امنیت در بخش اینترنت، جستجوی صفحات وب بدون صدمه رسیدن به سیستم و از این قبیل تنظیمات اشاره کرد. از جمله ویژگی های دیگر این آنتی ویروس که در هر دو بخش وجود دارد می‌توان به بالا بردن قدرت اسکن فایل ها در سیستم، افزایش کیفیت در قسمت امنیتی آنتی اسپم، دیواره آتش بسیار عالی و قدرتمند و .... اشاره کرد. با دانلود نود 32 می‌توانید در از تمام این امکانات استفاده کنید.


 
استفاده از نرم افزار Anydesk

شاید برخی از شما با این نرم افزار بسیار قدرتمند و عالی آشنایی داشته باشید. برای کسانی که تا به حال اسم این نرم افزار را نشنیده‌اند در ادامه در مورد این برنامه بسیار عالی توضیح خواهیم داد. این نرم افزار برای کنترل سیستم های کامپیوتری شما از راه دور استفاده می‌شود. نرم افزار های زیادی به این منظور ابداع شده‌اند و می‌توان از آنها استفاده کرد ولی این نرم افزار از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه های کنترل از راه دور محسوب می‌شود. رابط کاربری این برنامه بسیار راحت است و می‌توان خیلی آسان از آن استفاده کرد. به طور کلی می‌توان گفت که این برنامه برای کسانی که به دنبال یک رابط گرافیکی عالی هستند، تولید شده است. این برنامه امکانی برای شما فراهم می‌کند که از هر مکانی که هستید در زمانی که نیاز داشته باشید بتوانید به سیستم کامپیوتر خود متصل شده و از آن استفاده کنید.

دقت کنید که برای استفاده از قابلیت های این نرم افزار باید در هر دو سیستم مبدا و مقصد این نرم افزار را نصب کنید و به هم متصل شوید. می‌توان تمام اسناد و برنامه را از سیستم مقصد کنترل کرد. این نرم افزار بیشتر برای افراد شاغل طراحی شده است و توسط همین افراد استفاده می‌شود. دانلود anydesk از سایت های بسیار زیادی ممکن خواهد بود. سعی کنید که برنامه ها و نرم افزار های کاربردی را از سایت های معتبر دانلود کنید.

کد مطلب : 282841