توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۸
آقایان لیبرال؛ از شهداء خجالت بکشید
طی چندین سال گذشته؛ برخی از مسئولین دولتی و فرهنگی کشور علاقه داشته و یا مامور هستند که فرهنگ مقاومت را از کشور پاک کرده و فرهنگ غربی و لیبرالی را جایگزین آن نمایند.
آقایان لیبرال؛ از شهداء خجالت بکشید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز طی چندین سال گذشته؛ برخی از مسئولین دولتی و فرهنگی کشور علاقه داشته و یا مامور هستند که فرهنگ مقاومت را از کشور پاک کرده و فرهنگ غربی و لیبرالی را جایگزین آن نمایند.

مسئولین اجرائی و مدیرانی که موضوعات معنوی و فرهنگی کشور را سیاسی و حاشیه سازی می کنند؛ باید از شهداء و خانواده معظم آنها خجالت بکشند. امروز اگر باور بعضی ازمردم به انقلاب و شهداء سُست و مورد تردید قرار گرفته است؛ دلیلش اینست که مسئولین دولتی و بویژه فرهنگی کشور در انجام رسالت خود کوتاهی کرده اند. فرقی نمی کند که از کدام جناح و ذائقه سیاسی باشند چه جناح راست و چه جناح چپ.

این جماعت بجز اجراء قرائت غلط و التقاطی خود از انقلاب و فرهنگ جهاد و شهادت؛ فهم درستی از جامعه و اسلام و نیاز معنوی مردم ندارند و هر چند وقت یکبار؛ تعدادی شهداء تفحص شده از جنوب و غرب ایران و یا سوریه به کشور باز گردانده و دلهای مردم را خدائی می کنند و یا با شهادت بزرگوارانی مثل دانشمند مظلوم و بی ادعاء شهید بزرگوار دکتر محسن فخری زاده فرهنگ شهادت درجامعه زنده می شود تامردم از حال و هوای انقلاب فاصله نگیرند و بدانند که هنوز کسانی هستند که نهال انقلاب را آبیاری کنند اما مردم آنها را نمی بینند

حرف دل: ظاهراً شهداء زنده مامور هستند که گمنام بمانند و در زمانهای مقرر با شهادت خود این زنجیره معنوی مقاومت؛ گُسسته نشده و یک تحول مجددی در مردم بوجود آورند. متاسفانه بعد از شهادت حاج قاسم از جمله در این سه روز  گذشته موضع و ادبیات سازش و عدم مقابله به مثل و مذاکره از حلقوم روزنامه های زنجیره ای و بعضی سیاسیون خائن و بعضی مسئولین در سایه بگوش می رسد.
  
امروز مسئولین اجرائی کشور باید از شهداء خجالت بکشند و در رفتار و گفتار و عملکرد دوگانه و نادرست خود تجدید نظر کرده ضمن فراموش کردن مذاکره مجدد با دشمن؛ باتمام قوا پاسخ سخت به اسرائیل و آمریکارابدهند و منتظر نتیجه انتخابات آمریکا نباشند و لذا یکی از انتقامهای سخت اینست که به مشکلات مردم؛ بویژه قشر محروم رسیدگی کنند.

قطعا روح شهید بزرگوار فخری زاده هم به این امر راضی می باشد چون خود او خیلی غصه مردم را می خورد در غیر اینصورت؛ خودِ شهداء؛ اینها را رسوا خواهند کرد چون دست آنها در دنیا و آخرت باز است و خودِ خدا حافظ و منتقم خون شهداء خواهد بود.

۱۰ آذر  ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 290842
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند