توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷
امنیت ایران مثال‌زدنی است
نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی امنیت کشور ایران را مثال‌زدنی دانست و گفت: بسیاری از کشورها به امنیت ایران غبطه می‌خورند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، یحیی کمالی‌پور عصر امروز در مراسم تجلیل از کارکنان نیروی انتظامی جیرفت اظهار داشت: امروزه در کنار همه غوغاهایی که برای تصاحب قدرت وجود دارد، عده‌ای هم هستند که جانشان را کف دست گذاشته و با دل و جان برای جمهوری‌اسلامی ایران گام برمی‌دارند.

 
نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امنیت ایران مثال‌زدنی است و بسیاری از کشورها به امنیت ایران غبطه می‌خورند، گفت: امنیت نعمت الهی است که به‌سادگی به‌دست نمی‌آید و این امنیت حاصل خون شهدای نیروی انتظامی و شهدای انقلاب و تلاش‌های بی‌وقفه تمام کارکنان نیروی انتظامی است.

 
کمالی‌پور با بیان اینکه دو رکن اساسی کشورها امنیت و سلامت است، گفت: رکن اصلی مسائل کشور ما امنیت است و امیدواریم که تمام کارکنان در عرصه‌های مختلف قدردان باشند و فکر کمک و مساعدت به نیروی انتظامی باید در بین مسؤولان نهادینه شود.

 
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق گزارش آمار دفتر ما تعداد 170 بیمار سرطانی در این دو شهرستان وجود دارد که توان پرداخت هزینه درمان خود را ندارند، اظهار کرد: تمام سرمایه‌گذاران برای ساماندهی امور خیریه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد قدم بردارند تا گوشه‌ای از مشکلات مردم برطرف شود.
کد مطلب : 219139