۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۶
پیک نوروزی دانش آموزان تهرانی الکترونیک است
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به الکترونیک شدن پیک نوروزی دانش آموزان تهرانی گفت: دانش آموزان برای حل پیک‌های نوروزی با اجبار مواجه نیستند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، فرناز بیگی در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره ارائه پیک نوروزی به دانش آموزان تهرانی در ایام نوروز اظهار داشت:‌پیک نوروزی به صورت مجازی به دانش آموزان تهرانی ارائه می‌شود یعنی اجباری به استفاده از پیک توسط دانش آموزان وجود ندارد.

وی افزود: در پیک‌های مجازی که برای دانش‌آموزان تهرانی در نظر گرفته شده است محتواهای متعددی متناسب با کتب درسی مختلف ارائه می‌شود و مطالب تفریحی و سرگرم کننده نیز در این پیک وجود دارد که دانش آموزان می‌توانند در ایام تعطیلات نوروز با مراجعه به سایت آموزش و پرورش شهر تهران از مطالب پیک نوروزی بهره ببرند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه پیک نوروزی دانش آموزان تهرانی کاملا اختیاری است، گفت: دانش آموزانی که در ایام تعطیلات نوروزی پیک را حل می‌کنند می‌توانند از آن پرینت گرفته و به مدرسه تحویل دهند یا پاسخ‌ها را به آدرس ایمیلی که در پیک ذکر شده ارسال کنند، در صورت جواب صحیح به آنها جوایزی تعلق می‌گیرد.

بیگی تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز، دانش آموزان دوست دارند که از این فرصت برای تفریح و دید و بازدید عید استفاده کنند بنابراین علاقه‌ای به حل پیک نوروزی ندارند، بنابراین پیک‌ها از جنبه اجبار خارج شده و دانش آموزان می‌توانند به صورت اختیاری آن را حل کنند.

وی ادامه داد: دانش آموزان در ایام نوروز تمایل چندانی به حل پیک‌های نوروزی ندارند و تکلیف نوروزی برایشان سنگین است از این رو پیک‌ها را به صورت الکترونیک درآوردیم تا دانش آموز با اجبار مواجه نباشد.
کد مطلب : 45428
زینب برزگر
۱۳۹۱-۱۲-۲۹ ۱۲:۰۸:۱۰
لطفا سایت پیک الکترونیک را بنویسید