توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
شهادت مأمور نیروی انتظامی شهریار به دست سارقان
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: یک مامور نیروی انتظامی کلانتری رزکان شهریار در درگیری با سارقان پس از تحمل جراحات شدید، صبح پنجشنبه به شهادت رسید.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شهادت مأمور نیروی انتظامی شهریار به دست سارقان خبر داد و اظهار داشت: صبح پنج‌شنبه یک مأمور نیروی انتظامی کلانتری «رزکان» شهریار توسط سارقان به شهادت رسید.

 
وی گفت: شامگاه دوشنبه ۱۷ مرکز پیام نیروی انتظامی شهریار از تعقیب و گریز خودرو پلیس و سارقین از سمت باغستان به‌طرف شهریار به گشت‌های انتظامی خبر داد.

 
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان افزود: پس از اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از پاسگاه رزکان که در حال گشت‌زنی بود خود را به میدان نماز می‌رساند تا مسیر حرکت سارقین را مسدود کند که متأسفانه در این حین سارقین با خودرو پژو ۴۰۵ ناجوانمردانه استوار یکم «اسد خزایی» را زیر گرفته و وی را به‌شدت مصدوم می‌کنند.

 
سرهنگ مهدی سرپناه بیان داشت: این شهید امنیت صبح امروز، پنجشنبه به دلیل شدت جراحات در بیمارستان امام سجاد شهریار به درجه رفیع شهادت نائل شد.


وی در پایان تاکید کرد: این اقدامات سبب نمی‌شود تا لحظه‌ای در انجام‌وظیفه تردید کنیم و قطعاً راه این شهید در برقراری امنیت ادامه خواهد داشت.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 249460