توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۹
شیفت بندی و قرنطینه خودروسازان و قطعه سازان
در جدیدترین تصمیمی که در خصوص وضعیت ادامه کار کارکنان صنعت خودرو و قطعه سازی در شرایط بحران کرونا اتخاذ شده، مقرر شد شیفت بندی،دورکاری و قرنطینه خانگی پرسنل این بخش ها تا ۲۰ فروردین ادامه یابد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، مدیریت گروه های خودروسازی ایران خودرو،سایپا و همچنین انجمن قطعه سازان با اعلام اطلاعیه هایی از شیفت بندی، دورکاری و قرنطینه خانگی کارکنان این بخش ها تا ۲۰ فروردین ماه به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا خبر دادند.

در اطلاعیه انجمن قطعه‌سازان تاکید شده که هفته آینده به پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی اختصاص خواهد یافت و پس از آن تولید در واحدهای قطعه‌ساز آغاز خواهد شد. اطلاعیه انجمن سازندگان قطعات خودرو و انجمن صنایع همگن قطعه سازان به شرح زیر است:

 


در اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو نیز تاکید شده است در هفته آینده فعالیت با حضور یک سوم از کارکنان انجام  می‌شود. در این اطلاعیه نیز تاکید شده است پس از 20 فروردین فرآیند تولید به شرایط عادی بازخواهد گشت. در اطلاعیه ایران خودرو آمده است:

 


گروه خودروسازی سایپا نیز مانند ایران خودرو به فعالیت با یک سوم نفرات تاکید کرده است. اطلاعیه گروه سایپا نیز به شرح زیر است:

مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 280069