توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹
پاتوسی چگونه سپاهانی می‌شود؟
باشگاه سپاهان خواهان جذب ستاره فصل گذشته استقلال است.
پاتوسی چگونه سپاهانی می‌شود؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، چند روز پیش در خبری اعلام کردیم آیاندا پاتوسی ستاره تیم فوتبال استقلال که نیم‌فصل دوم به لیگ برتر ایران آمد، با پایان لیگ مدنظر باشگاه سپاهان اصفهان قرار گرفته و حتی مذاکراتی با مسئولان این باشگاه داشته است.

 
در این میان نکته جالب توجه چگونگی عقد قرارداد سپاهان با این بازیکن است. باشگاه استقلال باید مبلغی حدود ۲۴۰ هزار دلار بابت رضایت‌نامه دائم پاتوسی به باشگاه کیپ‌تاون آفریقای جنوبی بپردازد. در صورتی که این مبلغ پرداخت شود پاتوسی برای مدت ۲ سال بازیکن استقلال خواهد بود.

 
البته در شرایطی که استقلالی‌ها موفق به پرداخت این پول به باشگاه سابق پاتوسی نشوند، آن وقت هر باشگاهی توان پرداخت رضایت‌نامه این بازیکن را داشته باشد، می‌تواند به راحتی راهی هر تیمی از جمله سپاهان شود. نکته جالب اینجاست که سپاهانی‌ها به شدت خواهان این بازیکن هستند و امیر  قلعه‌نویی از مدیران باشگاه خواسته تا هرطور شده این بازیکن را به سپاهان بیاورند. با تعلل استقلال در پرداخت پول رضایت‌نامه به باشگاه آفریقایی، تقریبا حضور پاتوسی در سپاهان قطعی می‌شود، چرا که هم قلعه‌نویی این هافبک بازیساز را می‌خواهد و هم سپاهان توان مالی پرداخت رضایت‌نامه را دارد.

 
البته امیر قلعه‌نویی نمی‌خواهد در این ماجرا استقلالی‌ها دلخور شوند. او از باشگاه سپاهان خواسته تا درصورت منتفی شدن حضور این پاتوسی در تهران، به شدت پیگیر جذب او شوند. در گذشته سپاهان بازیکنانی نظیر جانواریو، خسرو حیدری و هاشم بیگ‌زاده را از استقلال گرفت که هوادارن این تیم را ناراحت کرد. با تجربه قبلی، سرمربی سپاهان که همواره خودش را استقلالی می‌داند، به‌رغم علاقه به این بازیکن خارجی نمی‌خواهد حاشیه‌ای برایش ایجاد شود و هواداران استقلال از او آزده خاطرشوند.
کد مطلب : 263121