توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴
تهدیدکنندگان سلامت جامعه به مرجع قضایی معرفی می‌شوند
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: کسانی که به صورت غیرمجاز به ویژه پلاک‌های غیر بومی در شهرهای استان تردد داشته باشند به جرم تهدید علیه سلامت عمومی جامعه علاوه بر جریمه یک میلیون تومانی، توقیف سیستمی و توقیف فیزیکی به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز محمدرضا محمدی اظهار داشت: ۲۱۵ خودروی هنجارشکن دارای تخلفات سرعت، سبقت، حرکات نمایشی و مارپیچ در طرح نوروز ۱۴۰۰  در اصفهان توقیف شدند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه پلیس در راستای احقاق حقوق شهروندی نسبت به شناسایی، احضار و برخورد قانونی با مخدوش‌کنندگان پلاک اقدام خواهد کرد، افزود: در طرح نوروز ۱۴۰۰ به علت دستکاری در ارقام پلاک و پلاک مخدوش بیش از ۶۵ وسیله نقلیه توقیف فیزیکی و هزار و ۵۳۱ وسیله نقلیه جریمه  شدند.

وی با بیان اینکه تهدیدکنندگان سلامت جامعه علاوه بر جریمه و توقیف به مرجع قضایی معرفی می‌شوند، گفت: با اعلام آخرین وضعیت منع تردد و محدودیت‌های ترافیکی برابر دستور قضایی و مصوبه ستاد استانی کرونا با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و حفظ سلامت جامعه، کسانی که به صورت غیرمجاز به ویژه پلاک‌های غیربومی در شهرهای استان تردد داشته باشند به جرم تهدید علیه سلامت عمومی جامعه و بی‌توجهی به قوانین بهداشتی علاوه بر جریمه یک میلیون تومانی، توقیف سیستمی و توقیف فیزیکی به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 296170