توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۴
اصولگرائی واصلاح طلبی دو واژه مقدس
اگر اصولگرائی همان اصولی است که پیامبر مکرم اسلام(ص) ترسیم فرمودند و چار چوبهای انسانی و دینی را برای بشریت بویژه مسلمانان و از جمله شیعیان تعیین نمودند با رعایت نقلی و عملی که تبرّی و تولی و تعهد و تعبد در همه ابعاد زندگی شخصی و اجتماعی می باشد و اخلاق هم به همراه آنست قطعا همه مردم قبول داشته و پایبند به آن خواهند بود
اصولگرائی واصلاح طلبی دو واژه مقدس
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اصولگرائی و اصلاح طلبی دوواژه مقدس که از رسول خدا(ص) و امام حسین(ع) برای ما به ارث رسیده است.      
          
۱- اگر اصولگرائی همان اصولی است که پیامبر مکرم اسلام(ص) ترسیم فرمودند و چار چوبهای انسانی و دینی را برای بشریت بویژه مسلمانان و از جمله شیعیان تعیین نمودند با رعایت نقلی و عملی که تبرّی و تولی و تعهد و تعبد در همه ابعاد زندگی شخصی و اجتماعی می باشد و اخلاق هم به همراه آنست قطعا همه مردم قبول داشته و پایبند به آن خواهند بود همانگونه که امام‌ راحل برآن تاکید داشته و مقام معظم رهبری هم بر رعایت همان سیره نبوی و پایبندی به اصول انقلاب اسلامی و اصلاح امور اهتمام و تاکید داشته و بصورت مستمر؛ مردم ومسئولین رابه آن توصیه میفرمایند واشداء علی الکفار ورحماء بینهم‌بعنوان یک اصل پذیرفته شده قرانی می باشد.                

۲- اگر اصلاح طلبی همان چیزی است که امام حسین (ع) فرمودند که: برای  اصلاح دین جد خود قیام کرده و جان پاک خود را نثار آن کردند این امر هم بعنوان یک قاعده کلی پذیرفته شده است .  
 
۳- امروز بعد از ۲۳ سال درعمل دیده شده کسانیکه مدعی اصلاح طلبی بوده و باید مُنجی اصلاح امور در قوای تقنینی و اجرائی کشور باشند؛ خود آلوده فساد مالی و فتنه گری و استحاله فرهنگی انقلاب اسلامی می باشند و آن قاعده اصلاح طلبی که حضرت سیدالشهداء(ع) بیان داشته اند کاملا با ادعای مدعیان اصلاح طلبی امروز کشور ما متفاوت و متضاد می باشد.

۴- ازسوئی دیگر؛ بعضی اصولگرایان تقلبی که باید بر اصول انقلاب پایبند بوده و اصلاحات درروش مدیران و سبک زندگی مردم را استحکام ببخشند. بر اثر معامله و ملاحظات سیاسی و فامیلی و نفع طلبی و بقاء خود، از اصولی که امام بزرگوار و مقام معظم رهبری با تآسی از رسول خدا (ص) و امام حسین (ع) این انقلاب را پایه گذاری و هدایت کرده و بدنبال استحکام آن بوده و هستند عدول کرده و مردم را برای رسیدن به منافع سیاسی خود تکه تکه و چند قطبی کرده اند و طی چند سال گذشته آسیبهای فراوانی توسط اصلاح طلبان و بخش زیادی از اصولگرایان به جامعه تحمیل شده است. 

بنابراین: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری؛ ما چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا نداریم اینها دست ساخته دشمنان انقلاب است بلکه انقلابی و ضد انقلابی و خودی و غیر خودی داریم که در نتیجه جامعه ایران به دو جبهه حق و باطل تقسیم می شود.

لذا با توجه به تجربه چهل و دوساله گذشته باید برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به یک فرد رزمنده و انقلابی و جهادی که معتقد به اصولگرایی رسول خدا (ص) و اصلاح طلبی امام حسین (ع) می باشد رای بدهیم و کشور را از این چند گانگی نجات دهیم.

۲۸ بهمن ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 294055
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر