۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶
اگر گوشی برای شنیدن و محلی برای پیگیری باشد!
قطعا مجلس دهم در برابر خسارتهای وزیر نفت مسئول است
خارج شدن استیضاح وزیر بی لیاقت نفت از دستور مجلس دهم در پی لابی گسترده دولتیها نشان داد که باید مجلس دهم اصلاح طلبان پس از مجلس ششم اصلاح طلبان در تاریخ این کشور جاودانه گردد؟!
قطعا مجلس دهم در برابر خسارتهای وزیر نفت مسئول است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز این روزها که خاطرات مجلس دهم که در تاریخ انقلاب اسلامی فقط با مجلس ششم قابل مقایسه است را مرور می نماییم نشان از این دارد که لابی عجیب این مجلس با وزرای بی لیاقت چه خسارتهای هنگفتی به کشور وارد ساخته است.

و اوج این خسارت را آنجا باید جستجو کرد که خارج شدن استیضاح وزیر بی لیاقت نفت از دستور مجلس دهم در آذرماه سال 97 در پی لابی گسترده دولتیها نشان داد که باید مجلس "دهم" اصلاح طلبان پس از مجلس "ششم" اصلاح طلبان در تاریخ این کشور جاودانه گردد؟!

بنا بر این گزارش ژنرال دولت بی تدبیر در راستای اقدامات پیاپی در راه نابودی صنعت نفت و گاز کشور از قبیل نابودی دانشکده صنعت نفت، پژوهشکده صنعت نفت، شرکت صادرات گاز، شرکت بازرگانی گاز ایران، شرکت گاز خودرو و... گام برداشته اما در آن روزها کمر به نابودی منابع درآمدی کشور بسته بود!؟ همه همه اینها از چشم مجلسیان دور ماند!؟

به گزارش خبرنگار ما پیرو اقدامات چند سال گذشته وزیر تا دندان مسلح در مقابل مخالفان خود!! از دستور انحلال شرکت بازرگانی گاز ایران گرفته تا دستور توقف عملیات عمرانی جهت جلوگیری از سوختن و به هدر رفتن ثروت ملی بر طبق اسناد دریافتی متاسفانه اینبار و با دستور جدید گاز مایع تولیدی فازهای 22، 13 و 24 همچنان می سوزد و در ماه 17/000/000 میلیون دلار معادل 187/000/000/000 میلیارد تومان دود شده است! (لازم به ذکر است که این ارقام فقط تا تاریخ 25 آذر 98 بوده است!!؟)

به گزارش عصر امروز اما متاسفانه ژنرال زنگنه در مجلس گذشته نه تنها خود را مسئول وضع بوجود آمده نمی دانست بلکه خود را پاسخگوی هیچ نهاد نظارتی نیز نمی دید؟! زیرا:

- برخی از نمایندگان انقلابی تذکر می دادند پاسخ مناسب دریافت نمی کردند؟!

- دیوان محاسبات نامه نگاری می کرد پاسخ درخور دریافت نمی کرد؟!

- قوه قضاییه سئوال می پرسید باز هم ....؟!

خوب است جناب وزیر بفرمایند پاسخگوی چه کسی هستند؟!

و در پایان باید گفت این گوی و این مجلس جدید و این وزیری که کمر به نابودی کشور بسته است و حالا باید دید که چه می کند مجلس جدید با این وزیر و در پایان سخنی با رییس دولت تدبیر؟! و اینکه آیا جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم بهتر نبود بجای گران کردن ناگهانی بنزین در همان زمانی که چنین ارقامی فقط از یک وزارتخانه به کشور خسارت وارد می ساخت و ایجاد تنش در جامعه که خسارات چند هزار میلیاردی برجای گذاشت مانع این قبیل اقدامات نابودگر ژنرالهای خود می شدند البته اگر ...؟!؟

و عکس زیر و توضیح آن توسط یکی از کاربران فضای مجازی شاید هضم این مطلب را بهتر نشان بدهد؟!

🔴نماینده‌ای که لپش در اختیار #وزیر_نفت است و در برابرش زانو زده، حکایت جالبی دارد. جلیل مختار با تحصیلات جامعه شناسی، توسط #زنگنه در وزارت نفت استخدام شد و کلا در مواقع مهم، جز مدح ژنرال چیزی نگفت. حالا به پاس خدماتش، بجای اداره بهزیستی در نفت انگشت می‌زند. 

👤 وحید حاجی‌‌پور

✍️بیداری ملت
کد مطلب : 273959
۱۳۹۹-۰۳-۱۰ ۱۱:۴۴:۰۸
بیشترین ضر وخیانت به مردم توسط آقای زنگنه صورت گرفته که تا حالا کسی نتوانسته از ایشان سوال کند واین آدم هم مثل خود روحانی وعلی مطهری خیلی ... می گوید واز مجلس یازده تقاضا داریم که مسله را پیگری کند ودرمورد مدرک تحصیلی حسن روحانی وحسبن فریدون هم هم استعلام شود