توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱
حکایتی دیگر از دولت اصلاح طلب راستگویان!؟/
ایام اربعین مساجد و عزاداری ها به بهانه کرونا تعطیل اما نمایشگاه صنایع غذایی بازِ باز!!+ تصاویر
در حالی که به سبب شیوع مجدد کرونا فعالیت های مختلف صنفی و مذهبی شهر تهران تعطیل می باشد اما دولت اصلاح طلب راستگویان! روحانی از خیر برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی در محل نمایشگاه بین المللی تهران نگذشت!
ایام اربعین مساجد و عزاداری ها به بهانه کرونا تعطیل اما نمایشگاه صنایع غذایی بازِ باز!!+ تصاویر
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ وجامعه عصر امروز در حالی که به سبب شیوع مجدد کرونا فعالیت های مختلف صنفی و مذهبی شهر تهران تعطیل می باشد اما دولت اصلاح طلب راستگویان! روحانی از خیر برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی در محل نمایشگاه بین المللی تهران نگذشت!

به گزارش خبرنگار عصر امروز 2 روزی است که متاسفانه در حالی که جناب روحانی با عتاب و خطاب تمام، علیه برگزاری هرگونه مراسم اربعین در کشور موضعگیری شدیدی داشته است اما متاسفانه برگزاری این نمایشگاه آنهم در اوج کرونا و تاکید ستاد مبارزه با این ویروس بر عدم برگزاری هر نوع تجمع در تهران، محل سئوال اساسی است که باید دولت به آن پاسخ قانع کننده ای بدهد.

بنا بر این گزارش تصاویر زیر فقط گوشه ای از برگزاری این نمایشگاه را به نمایش گذاشته است تا جناب روحانی پاسخ بدهند در حالی که جلسه سران قوا را به بهانه حضور دکتر قالیباف برای عیادت و شنیدن درد دل مسئولان بهداشت به تعطیلی کشاند و همه مراسمات مذهبی اربعین را به تعطیلی کشانده است چگونه به برگزاری این نمایشگاه اقدام نموده است!؟

کد مطلب : 288458