توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹
آقای ظریف این همه شما خلاف حقیقت گفتید عیبی نداشت!؟
سخنان بغض آلوده دولتیان مخصوصا آقایان آشنا و ظریف علیه یک سریال(گاندو) نشان از این دارد که این سریال کاملا به اهداف خود رسیده است و نشانه گیری آن کاملا درست بوده است.
آقای ظریف این همه شما خلاف حقیقت گفتید عیبی نداشت!؟
Share/Save/Bookmark

به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان بغض آلوده دولتیان مخصوصا آقایان آشنا و ظریف علیه یک سریال(گاندو) نشان از این دارد که این سریال کاملا به اهداف خود رسیده است و نشانه گیری آن کاملا درست بوده است.

بنا بر این گزارش جناب ظریف در اظهار نظری عجیب در خصوص این سریال در مصاحبه با یک شبکه اجتماعی چنین فرموده است که: "گاندو از اول تا آخر دروغ است".

وی در ادامه خطاب به سیدمحمود رضوی که در این بحث مشارکت کرده بود گفت: "شما که فیلم ساز هستی و من خودم به خاطر ماجرای نیمروز به فیلم شما جایزه دادم بیا یک فیلم درباره بدبختی های من در وزارت خارجه بساز تا ببینم چه کسی حاضر می شود پخش کند آن هم فیلمی که حتی یک دروغ و اتهام هم نداشته باشد."

به گزارش خبرنگار ما، این اظهار نظر عجیب از سوی کسی که 8 سال انواع دروغها را در خصوص برجام و سیاست خارجی به مردم گفته است جای تعجب دارد زیرا اگر دروغ بد است و یک سریال یکبار دروغ گفته است باید از ایشان پرسید که پس این 8 سال گذشته را چگونه باید قضاوت کنیم و درباره آن چه باید بگوییم؟

جناب آقای ظریف فقط به گوشه ای از اظهارات خلاف حقیقت خودتان توجه نمایید تا ببینید اگر دروغ بد است برای شما هم هست؟!

**اگر برجام بد بود چرا برجام توانست آمریکا را شکست دهد؟

**کسی نمیاد ببینه که من یک سال برجام را قدم به قدم پیش بردم تا زمانی که کشور تصمیم گرفت تحریم ها یکجا باید برداشته شود. من این تصمیم را نگرفتم."

**ظریف در گفت‌وگویی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید: " «چقدر از صفر تا صد سیاست خارجی در این هشت سال دست محمدجواد ظریف بود؟» پاسخ داد: «صفر»."

**هدف عمده مذاکرات، برداشتن تحریم‌ها نبود؛ بلکه حفظ عزت کشور، توانمندی‌های فنی و لغو قطعنامه‌های شورای امنیت بود که اتفاقاً هیچ یک از تحریم‌های اقتصادی در آن قطعنامه‌ها نبود!

**ما هم در آن دو سال بهترین استفاده را از برجام نکردیم. یعنی گرفتار دعوای داخلی شدیم که نمره برجام 100 است یا 5 است یا منفی 10 است. اگر روی یک عدد معقولی توافق کرده بودیم و سعی می‌کردیم همان را نقد کنیم، پیشرفت بیشتری داشتیم. چند ماه ما منتظر توافق داخلی سر IPC و قراردادهای نفتی شدیم؟

جناب آقای ظریف راستی اگر این وزارت امورخارجه این همه بدبختی دارد و شما صفر درصد از آن در دستانتان هست پس چرا از هم اکنون گفته اید که اگر رئیس جمهور بعدبی هم از طایفه سیاسی شما بود باز حاضر هستید سکاندار این بدبختی باشید؟!

به گزارش عصر امروز جناب آقای ظریف اینها فقط بخش کوچکی از اظهارات خلاف واقع شما می باشد و ما قضاوت را برعهده خوانندگان می گذاریم که چه کسی دروغگو گفته و می گوید؟!

کد مطلب : 288151