توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۴
دستگیری ۵۵ نفر از مخلان نظم و امنیت
جانشین انتظامی استان با هشدار به اراذل و اوباش و سلب کنندگان امنیت اجتماعی مردم، گفت: امنیت و آرامش مردم، خط قرمز پلیس است و در این راه هیچ مماشاتی ندارد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرهنگ شهاب عزیززاده جانشین انتظامی استان ایلام شامگاه امروز، اظهار داشت: اراذل و اوباش بایستی بدانند با اقداماتی که انجام می‌دهند نه تنها در دل مردم جایگاهی ندارند بلکه پلیس در راستای مطالبه به حق مردم، در صورت مشاهده هنجارشکنی آنان برابر قانون و با شدت برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه طرح مقابله با اراذل و اوباش از نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اجرایی شده است، افزود: در مدت اجرای این طرح، تعداد ۵۵ نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده‌اند.

جانشین انتظامی استان ایلام، یادآور شد: به افرادی که قصد شرارت دارند هشدار می‌دهیم که پلیس با قاطعیت لازم و تمام اختیارات قانونی خود، با آن‌ها برخورد می‌کند.

سرهنگ عزیززاده با اشاره به اینکه این طرح نیز در چندماه گذشته در دستور کار پلیس بوده و در آینده نیز استمرار خواهد داشت، گفت: نیروی انتظامی استان با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری( مدظله‌العالی) ، در کنار رافت اسلامی، با اقتدار در مقابل هرکس که بخواهد آرامش و آسایش مردم شریف استان  را بر هم بزند می‌ایستد.

جانشین انتظامی استان ایلام با تاکید بر نقش دستگاه‌های مختلف و همکاری شهروندان در اجرای این طرح، افزود: شهروندان می‌توانند هرگونه تحرکات مشکوک و مخاطره‌آمیز اراذل و اوباش سطح استان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 287701