توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳
مشارکت ۳۵ کشور در تأمین امنیت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
مدیر سرویس امنیت فدرال روسیه از مشارکت ۳۵ کشور در تأمین امنیت جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از سایت شبکه تلویزیونی روسیه 24، الکساندر بورتنیکوف می‌گوید سازمان‌های امنیتی 35 کشور در طول برگزاری دیدارهای جام جهانی 2018 فوتبال برای تأمین امنیت در روسیه شرکت کردند.

 
الکساندر بورتنیکوف، مدیر سرویس امنیت فدرال روسیه در این رابطه اظهار داشت: در مسیر آماده‌سازی و حصول اطمینان از امنیت جام جهانی 2018 فوتبال 35 سرویس امنیتی و سازمان‌های انتظامی خارجی مشارکت داشتند. بیشترین حضور سرویس‌های امنیتی خارجی باعث شد تا امنیت ورزشکاران در طول این رقابت‌ها به خوبی تأمین شود.

 
وی افزود: به طور طبیعی ما از این تجربه انباشته شده برای حصول اطمینان از تأمین امنیت سایر رقابت‌های بین‌المللی ورزشی در روسیه به ویژه بازی‌های سال آینده دانشجویان جهان بهره خواهیم برد.

 
نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه نیز روز گذشته (چهارشنبه) در نشست افتتاحیه رؤسای سرویس‌های امنیت فدرالی و سازمان‌های قانونی مرتبط این کشور گفت: امکان جلوگیری از حملات تروریستی از طریق تعامل با سرویس‌های امنیتی خارجی همکار وجود دارد. نمونه قابل‌ توجه نیز همکاری موفقیت‌آمیز بین‌المللی در طول میزبانی دیدارهای جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه است. در طول این رقابت‌ها تلاش‌های مشترکی برای کشف حمله‌های تروریستی صورت گرفت.

 
جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال جاری در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه برگزار شد که با قهرمانی تیم ملی فرانسه پایان یافت.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 246077