توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۱
ثبت رکوردهای پی‌درپی ابتلای روزانه کرونا در فلسطین اشغالی
آخرین آمارهای رسمی در فلسطین اشغالی نشان می‌دهد همزمان با ثبت بیشترین میزان ابتلای روزانه به ویروس کرونا در این منطقه، شمار مبتلایان در این منطقه از صد و شصت‌وشش هزار نفر عبور کرده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، نرخ تصاعدی شمار مبتلایان روزانه به ویروس «کووید۱۹» در فلسطین اشغالی همچنان رو به افزایش است و وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) از ثبت بیشترین میزان ابتلا در یک روز خبر داد.

این وزارتخانه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد طی بیست‌وچهار ساعت گذشته ۵,۵۲۳ نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، با احتساب تعداد ابتلاهای جدید، شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به ۱۶۶,۷۹۴ نفر افزایش یافت که حال ۵۳۵ نفر از آنها وخیم است.

همچنین تعداد قربانیان کرونا در فلسطین اشغالی نیز با افزایش یازده نفری، به ۱,۱۴۷ نفر رسید.

این در حالی است کابینه مقابله با ویروس کرونا در تل‌آویو چند روز پیش دستور داد قوانین سختگیرانه از جمله تعطیلی و قرنطینه سراسری مجدد در فلسطین اشغالی به مدت سه هفته اعمال شود.

مقامات ارشد در وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی چندی پیش گفته بودند تل‌آویو اقدامات لازم برای ایجاد شبکه‌ای گسترده برای نظارت بر روند شیوع ویروس کرونا در فلسطین اشغالی و انجام تعداد بالای آزمایش ابتلا به این ویروس را انجام نداده و برای موج دوم آن آماده نیست.

چند روز قبل مسئولان درمانی رژیم صهیونیستی با هشدار درباره احتمال افزوده شدن شیوع آنفلوانزا به همه‌گیری کنونی ویروس کرونا، گفتند در حال حاضر هم بیمارستان‌های فلسطین اشغالی در آستانه فروپاشی هستند.

پیش از این نیز گزارش محرمانه‌ای در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) نشان داده بود که رژیم صهیونیستی برای مقابله با ویروس جدید کرونا، تجهیزات درمانی کافی ندارد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 287766