توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳
تداوم بی‌توجهی شهرداری تهران به هیئت‌های مذهبی
شانزدهمین نمایشگاه عطر سیب امسال بدون حضور شهردار تهران افتتاح شد، نمایشگاهی که تفاوت‌های بسیاری را با سایر نمایشگاه‌های عطر سیب در ادوار گذشته دارد ضمن اینکه امسال برنامه‌ای برای توزیع بن مورد نیاز هیئت‌ها در دستور کار شهرداری نیست.
تداوم بی‌توجهی شهرداری تهران به هیئت‌های مذهبی
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرانجام شانزدهمین نمایشگاه عطر سیب در دوره مدیریت شهری اصلاح‌طلبان صبح امروز و در غیاب رسانه‌ها و بدون حضور مسئولان شهری از شهردار تهران تا اعضای شورای شهر تهران افتتاح شد، نمایشگاهی که در گذشته با حضور شهردار تهران و معاونت‌ فرهنگی وقت شهرداری تهران برگزار می‌شد ولی این نمایشگاه امسال با رویکرد دیگری و در سکوت افتتاح شد.

 
شانزدهمین نمایشگاه عطر سیب امسال با تفاوت بسیار افتتاح شد؛ تفاوت‌هایی که نمی‌توان آن را انکار کرد؛ عدم‌حضور آقای شهردار در این مراسم و سایر معاونانش نشان‌دهنده سطح توجه شهردار تهران به برنامه‌های مذهبی و حمایت از هیئت‌های مذهبی است.

 
شانزدهمین نمایشگاه عطر سیب صبح امروز با حضور ابوالفضل رفیعی مدیرکل امور فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران افتتاح شد؛ به‌گفته رفیعی قرار است در این دوره از نمایشگاه اقلام مصرفی هیئت‌های مذهبی (پرچم، وسایل آشپزخانه، اقلام فرهنگی و...) در اختیار هیئت‌ها قرار گیرد ضمن اینکه فروشگاه شهروند نیز به‌صورت انحصاری اقدام به فروش موادغذایی پرمصرف هیئت‌ها از جمله برنج، روغن و گوشت می‌کند.

 
نکته حائز اهمیت در این دوره از نمایشگاه عدم‌توزیع بن به هیئت‌های مذهبی است به‌طوری که در سال‌های گذشته مدیریت شهری در این حوزه کمک‌های محدودی را انجام می‌داد اما در این دوره این کمک‌های محدود هم پایان یافته است.

 
به‌گفته رفیعی امسال هیچ بنی در اختیار هیئت‌ها قرار نمی‌گیرد و تنها برنامه نمایشگاه عرضه مایحتاج هیئت‌ها با تخفیف 20 تا 40 درصدی خواهد بود.

 
رفیعی همچنین در خصوص اعتبارات تخصیص‌یافته برای نمایشگاه عطر سیب اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: در پی برنامه‌ریزی صورت‌گرفته اعتباری برای برپایی بزرگداشت آیین عاشورایی و اربعین حسینی(ع) پیش‌بینی شده است که البته قرار نیست این رقم به‌صورت بن در اختیار هیئت‌ها قرار بگیرد.

 
به گزارش تسنیم به‌گفته مدیرکل امور فرهنگی معاونت فرهنگی شهرداری تهران نمایشگاه امسال از امروز تا 23 شهریور از ساعت 10 صبح تا 20 پذیرای هیئت‌های مذهبی خواهد بود.
کد مطلب : 242486