توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۴
نگاهی اجمالی به سال ۱۴۰۰؛ باتوجه به تحولات داخلی کشور
سال جاری می تواند سال عزت و اصلاح مدیریتی کشور باشد اگر چه فتنه هایی هم متصور است.
نگاهی اجمالی به سال ۱۴۰۰؛ باتوجه به تحولات داخلی کشور
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سال جاری می تواند سال عزت و اصلاح مدیریتی کشور باشد اگر چه فتنه هایی هم متصور است:

۱- انتخابات ریاست جمهوری با روی کار آمدن یک دولت انقلابی و کارآمد و پرتلاش بابهره گیری از رهنمودهای امام جامعه.

 ۲-با تکمیل ضلع سوم مثلث سران قوا، کشور به سمت وحدت و پویائی حرکت کرده و صدای واحد مقاومت از داخل ایران به صحنه بین الملل بویژه دشمنان مخابره خواهد شد.

۳- جریان لیبرالی و مدیران دوتابعیتی و نفوذی و حزبی بویژه اصلاح طلبان؛ کم رنگ و یا حذف خواهند شد.

۴- موازنه قدرت در منطقه؛ رشد و جهش تولید داخلی؛ رسیدگی به الویتهای  جامعه و ساماندهی معیشت مردم و مبارزه با مفسدین اقتصادی و احیاء مراکز تولیدی و یک بازخوانی و بازسازی سیاسی و اجتماعی و اقتصادی در راستای گام دوم انقلاب توسط سه قوه انقلابی نمایان می گردد‌.

۵- تکلیف آمریکا و اروپا تا اسفند ۱۴۰۰ روشن؛ و دست برتری ایران در مقابل  دشمنان اسلام کاملا عیان و به رُخ کشیده خواهد شد.

۶- استمرار قراردادهای چند جانبه تجاری و اقتصادی باشرق و همسایگان ایران ضمن افزایش رونق اقتصادی و ارزش پول ملی و شکستن تحریمها؛ کشورهای آمریکا و اروپا را در موضع انفعال و ضعف و سرخوردگی قرار خواهد داد.

۷- وحدت بین سه قوه تحت لوای ولایت مطلقه فقیه و اجراء فرامین معظم له؛ ضمن هدایت امور اجرائی؛ قضائی؛ تقنینی و در یک جمله دستگاههای حاکمیتی؛ کشور را به ریل اصلی خود برگردانده و مردمِ مایوس و ناراضی و دلخور را با نظام آشتی خواهد داد.

۸- پیش بینی می شود با توجه به ورود واکسن کرونا از خارج و ساخت در داخل و واکسینه کردن مردم، قطعاً تا پایان سال به یک نتیجه مطلوب نسبیِ از کرونا و افول آن دست خواهیم یافت.

۹- تلاش مخلصانه و آگاهانه مسئولین به مردم؛ و ایجاد معنویت در جامعه و خلاصی از کُدورتها و فراهم ساختن زندگی حداقلیِ آبرومندانه و عزتمندانه همه اقشار جامعه بویژه خانواده های کم درآمد؛ قطعا شادابی و رضایتمندی مردم را بدنبال خواهد داشت.

۱۰ - باتوجه به اینکه دولت روحانی و اصلاح طلبان، سه بر صفر بازی را باخته و با عملکرد خسارتبار و بدون دفاعِ چند ساله خود؛ اعتبار و پایگاه اجتماعی خود را از دست داده اند حتما مردم با رویکرد جدید و انتخاب یک رئیس جمهور انقلابی و جهادی؛ موضوعات فوق تحقق یافته و لطف خداوند متعال نیز شامل حال ملت ایران خواهد شد. ان شاءالله
کد مطلب : 295857