توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
«دستواره» سخن می گوید
مجموعه سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های سردار عاشورایی لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) شهید محمدرضا دستواره با عنوان «دستواره» سخن می گوید از سوی انتشارات ۲۷ بعثت منتشر شده است.
«دستواره» سخن می گوید
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، مجموعه سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های سردار عاشورایی لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) شهید محمدرضا دستواره با عنوان «دستواره» سخن می گوید از سوی انتشارات ۲۷ بعثت منتشر شده است.

 مقدمه‌ی کتاب را با هم می‌خوانیم:

 
سید محمدرضا دستواره، با آن روحیه‌ی شاداب و لب‌های همیشه خندان و بذله‌گویی‌های دلنشینش، هنوز از یاد و خاطره‌ی بچه‌های لشکر 27 محمدرسول‌الله بیرون نرفته است. چه زمانی که در جبهه‌ی مریوان همرزم حاج احمد متوسلیان بود، چه هنگامی که در بدو تأسیس تیپ  27 محمدرسول‌الله مسئولیت واحد پرسنلی را بر عهده گرفت، و چه آن‌گاه که مسئولیت فرماندهی تیپ 3 ابوذرغفاری و قائم مقامی لشکر 27 محمد رسول‌الله بدو سپرده شد، روحیه اش تغییر نکرد. هر جا سید محمدرضا دستواره حضور داشت شادی در آنجا موج می‌زد.

 
 
به دنبال مطالعه‌ی کتاب‌های زندگی‌نامه‌ی سید محمدرضا دستواره، با نام «قصه‌ی ما همین» بود، به قلم آقای گل‌علی بابایی، و به «روایت همت» به قلم برادر عزیزم  حسین بهزاد، بر آن شدم اثر پیش رو را به دوستداران و همرزمان این شهید ِ والامقام تقدیم کنم. کتاب حاضر  مجموعه‌ی خطابه‌ها و مصاحبه‌های شهید سید محمدرضا دستواره در طول حضور ایشان در جبهه، در دوران دفاع  مقدس، است. امیدوارم این اثر بتواند رضایت خاطر خوانندگان گرامی را جلب کند. و امید آن که این شهید عزیز از ما راضی باشد.

 
این کتاب با قیمت: 35000 تومان در دسترس علاقمندان است.
کد مطلب : 213154