توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱
اصلاح طلبان دهه پنجم انقلاب را با اهانت به امام(ره) آغاز کردند!
جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و آعاز دهه پنجم نهضت مردم علیه استبداد و ارتداد از سوی اصلاح طلبان با توهین هاشم آقاجری به حضرت امام(ره) همراه گردید!
اصلاح طلبان دهه پنجم انقلاب را با اهانت به امام(ره) آغاز کردند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و آعاز دهه پنجم نهضت مردم علیه استبداد و ارتداد از سوی اصلاح طلبان با توهین هاشم آقاجری به حضرت امام(ره) همراه گردید!

بنا بر این گزارش هاشم آقاجری از فتنه گران و اصلاح طلبان افراطی در مصاحبه با ماهنامه ایران فردا (وابسته به گروهک ضاله نهضت آزادی )امام رضوان الله تعالی علیه را التقاطی خواند و اظهار داشت: "آقای خمینی به لحاظ ایدئولوژیک التقاطی بود!."به گزارش خبرنگار ما این پیوند گروهک ضاله نهضت آزادی با اصلاح طلبان افراطی و تندرو علیه امام امت تا کنون با سکوت موسسه ای که قرار است در مقابل تهمتها به امام(ره) واکنش نشان بدهد مواجه شده است و معلوم نیست چرا سید حسن خمینی در مقابل تهمتها، دروغها و تحریف امام(ره) چنین منفعلانه عمل می نماید و چه بده بستونی با اصلاح طلبان دارد که چنین در مقابل آنها کرنش می نماید!

به گزارش عصر امروز پیش از این نیز آقاجری در توهین به اسلام و احکام فقهی و مرجعیت سابقه درخشانی! داشته که در زیر به برخی از آنها اشاره می نماییم:

احکام فقهی خردکننده انسانیت است!
مگر مردم میمون هستند که تقلید بکنند؟!
دين افيون توده هاست
براي اصلاحات بايد دين را تغيير داد


و اینها تنها نمونه هایی از سخنان این فرد مرتد می باشد که متاسفانه برخورد جدی هم با وی نمی شود!
کد مطلب : 251891