۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
سیمرغ جشنواره را از یک بد حجاب پس بگیرید
این اولین باری نیست که برخی از بازیگران زن چنین بی حرمتی به ساحت ارزشهای اسلامی یک ملت می نمایند، اما برای اینکه این آخرین باری باشد که در یک مراسم رسمی چنین اتفاق تلخی روی می دهد باید سیمرغ جشنواره فیلم انقلاب از کسی که پشت پا به ارزشهای اسلام می زند بازپس گرفته شود تا شاهد دهن کجی این قلیل افراد نباشیم.
سیمرغ جشنواره را از یک بد حجاب پس بگیرید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز عدم رعایت پوشش صحیح توسط بازیگر زن ایرانی در جشنواره ای که قرار است فرهنگ و هویت اصیل اسلامی ایرانی را به نمایش بگذارد رسوایی جدیدی برای وزارت ارشاد می باشد.

بنا بر این گزارش متاسفانه در سالروز انقلابی که با خون بهای شهدا برای بدست آمدن ارزشهای اسلامی بوقوع پیوسته است شاهد بی بندباری بازیگری بودیم که ظاهرا قرار نیست در چارچوب انقلاب و اهداف والای آن به فعالیت بپردازد.

به گزارش خبرنگار ما اتفاقات روی داده در اختتامیه فیلم فجر این را ثابت کرد که باید درون وزارت ارشاد انقلابی رخ بدهد تا بلکه پسوند اسلامی زیبنده آن باشد و الا با این اوضاع و احوال باید به حال این وزارتخانه که قرار است مبلغ ارشاد و اسلامیت باشد فاتحه ای خواند بر آن گریست.و از آنجایی که این اولین باری نیست که برخی از بازیگران زن چنین بی حرمتی به ساحت ارزشهای اسلامی یک ملت می نمایند، اما برای اینکه این آخرین باری باشد که در یک مراسم رسمی چنین اتفاق تلخی روی می دهد باید سیمرغ جشنواره فیلم انقلاب از کسی که پشت پا به ارزشهای اسلام می زند بازپس گرفته شود تا شاهد دهن کجی این قلیل افراد نباشیم.

به گزارش عصر امروز البته از هیات داورانی که حاشیه های بسیاری این روزها دور آنها می گردد نباید هم انتظاری بیش از این داشت که برای زنی که حجابش چنین افتاده است کف نزنند و البته ریشخند به همه ایرانیان باغیرت و با حجاب!؟
کد مطلب : 189693
علی
۱۳۹۵-۱۱-۲۶ ۲۲:۵۱:۲۲
صدا و سیما هم فکر میکند که ( باعرض پوزش ) مردم ..... هستند و همیشه در این گونه مراسم عروسکهائی که بنام هنرپیشه وارد میشوند را از دور نشان می دهد و می گذرد و این در حالی است که اولا باید برای ورود به این گونه مجالس لباس خاص تعریف شود و از ورود این چنین آدمهای خود باخته که بنام هنر پیشه خانواده ها را پر پر میکنند جلوگیری نمایند