توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
پس از اپوزیسیون شدن کافر شدن هم به لیست افتخارات این جماعت اضافه شد!
اکبر گنجی معروف به اکبر پونز که روزی از روی افراط و نفهمیدن دستورات الهی زنان بدحجاب را در خیابان‌ها مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و بنا به نقلی در سر آنها پونز فرو می کرد این روزها و در ینگه دنیا پس از مقابله با نظام اسلامی به انکار قرآن این کتاب آسمانی روی آورده است.
پس از اپوزیسیون شدن کافر شدن هم به لیست افتخارات این جماعت اضافه شد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جماعت اصلاح طلب فراری این رزها پس از افتخار به مخالفت با نظام اسلامی انکار قرآن و خداوند را هم به لیست افتخارات خود اضافه کرده اند!

بنا بر این گزارش اکبر گنجی معروف به اکبر پونز که روزی از روی افراط و نفهمیدن دستورات الهی زنان بدحجاب را در خیابان‌ها مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و بنا به نقلی در سر آنها پونز فرو می کرد این روزها و در ینگه دنیا پس از مقابله با نظام اسلامی به انکار قرآن این کتاب آسمانی روی آورده است.

به گزارش خبرنگار ما وی در صفحه اجتماعیش در خصوص سخنان امام جمعه موقت اصفهان چنین نوشته است: "
تبیین علمی خشکسالی و راه حل آن از سوی امام جمعه اصفهان: کاهش تقوا موجب خشکسالی می شود. نماز استغاثه موجب بارش باران می شود.
این دو گزاره اگر متعلق به علم اسلامی باشد، هر دو تجربی و ابطال پذیرند. شواهد و قرائن فراوان تجربی این دو را ابطال کرده اند. اما فقها معیار "تجربه" را نمی پذیرند و همچنان از مدعای خود دفاع می کنند."به گزارش عصر امروز در جواب این منکر آیات الهی فقط به یک نمونه اشاره می نماییم:

خداوند متعال در آیه 28 سوره مبارکه شورا چنین می فرمایند: وَ هُوَ الَّذي يُنَزِّلُ الْغَيْثَ مِنْ بَعْدِ ما قَنَطُوا وَ يَنْشُرُ رَحْمَتَهُ وَ هُوَ الْوَلِيُّ الْحَميدُ
و اوست خدایی که باران را پس از نومیدی خلق می فرستد و رحمت (و نعمت) خود را فراوان می گرداند و اوست خداوندگار محبوب الذّات ستوده صفات.   

و حضرت امام زین العابدین علیه السلام در صحیفه سجادیه در این خصوص مردم را به دعا فراخوانده و چنین یاد داده اند که بگویند:

اللَّهُمَّ اسْقِنَا الْغَیثَ، وَ انْشُرْ عَلَینَا رَحْمَتَک بِغَیثِک الْمُغْدِقِ مِنَ السَّحَابِ الْمُنْسَاقِ لِنَبَاتِ أَرْضِک الْمُونِقِ فِی جَمِیعِ الْآفَاقِ...
 
بارخدایا، ما را به باران سیراب ساز، و رحمتت را بر ما بگستران به باران بسیار از ابری که برای رویانیدن گیاه شگفت‌انگیز در همه آفاق روان گشته...

حالا باید در جواب این منکر آیات الهی باید گفت؛ آنکس که نداند که نداند، تو هستی، تو هسنی!
کد مطلب : 223397