توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
نجفی ثابت کرد/
کشتن و خفه کردن تنها صدای اردوگاه اصلاح طلبان برای مخالفان خود!
گرفتاری این روزهای مردم از معیشت سخت خود و رها شدن کلان شهر تهران بخاطر بی عرضه گی مدیران شهری و مجلس بی خاصیت سیاسی جریان امید و اصلاحات همه نشان از این دارد که جریان ورشکسته اصلاح طلب به جایی رسیده است که قرار است پاسخ صدای مخالف خود را همچون میترا استاد فقط با گلوله بدهند!
کشتن و خفه کردن تنها صدای اردوگاه اصلاح طلبان برای مخالفان خود!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دست و پا زدنتهای این روزهای اصلاح طلبان افراطی برای نیفتادن در مکافات جنایت نجفی به از بین رفتن بیشتر آبروی این جریان منجر خواهد شد تا جایی که حقیقت دروغ بزرگ دموکراسی و تحمل مخالف این جریان به رسوایی تبدیل می شود.

بنا بر این گزارش، جریان اصلاحات این روزها بازی جدیدی را یرای تحت تاثیر قرار دادن افکار مردم از پی نبردن به واقعیت ماهیت درونی خود که همان استبداد محض و دیکتاتوری واقعی است، آغاز کرده است که البته خود نیز می داند که شکست خورده و بازنده نهایی این عرصه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما همه هیمنه اصلاح طلبان طی سالهای گذشته و دیو ساختن از جریانات مخالف خود این بود که نباید با خشونت با مخالف خود برخورد کرد و او نیز حق حیات و زندگی دارد و طرد و کشتن و خفه کردن و... از ابزارهای کثیف می باشد که نباید از آن در جامعه استفاده کرد.

اما حقیقت این روزهای اتفاق پیش آمده برای خانم میترا استاد ثابت کرد بوی تعفن و لجن از دیدگاه کسانی خارج می شود که فقط ژست خوب گرفتن و فریب مردم را بلد هستند و وقتی پای عمل به گفته های زیبایشان فرا می رسد از هیتلر و استالین هم بدتر عمل می کنند!؟

اگر فرض محال را هم بر این بگذاریم که "توهم توطئه"، عامل نهادی خاص بودن مقتوله هم صحیح باشد آیا افرادی که دم از جامعه مدنی و حقوق شهروندی و هزار عناوین پرطمطراق برای فریب مردم می زنند، می توانند یک دلیل قانع کننده بیاورند که چرا پس حق حیات یک شهروند را که بدیهی ترین حقوق یک فرد است را با شلیک گلوله پاسخ دادند و خود به حرفهای خود عمل نکردند!

چگونه جریانی که قرار است با هزار عنوان دروغین همچون، امید، جامعه مدنی، حقوق شهروندی، و... در جامعه حکومت کند و این ایده ها را پیاده کند از پیاده کردن همین ایده های ریبا در محیط خانواده خود ناتوان می شود و دست به کشتن می زند، و سئوال اصلی اینجاست که وقتی بر سرنوشت مردم حاکم شد و نتوانست ایدهای دروغین خود را عملی کند آنگاه قرار است با آنها چه معامله ای بکند؟!

البته گرفتاری این روزهای مردم از معیشت سخت خود و رها شدن کلان شهر تهران بخاطر بی عرضه گی مدیران شهری و مجلس بی خاصیت سیاسی جریان امید و اصلاحات همه نشان از این دارد که جریان ورشکسته اصلاح طلب به جایی رسیده است که قرار است پاسخ صدای مخالف خود را همچون میترا استاد فقط با گلوله بدهد!
کد مطلب : 261845