۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
وزارت خارجه و ارشاد درباره پارتی مختلط در ماه رمضان توضیح دهند
نماینده محلات در مجلس گفت: وزارت‌‌های خارجه و ارشاد باید در قبال حضور چند بازیگر و 2 دیپلمات انگلیسی و هلندی در پارتی شبانه مختلط در ماه رمضان توضیح دهند.
وزارت خارجه و ارشاد درباره پارتی مختلط در ماه رمضان توضیح دهند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستگیری ۲ دیپلمات انگلیسی و هلندی در یک پارتی شبانه که جمعی از بازیگران سینما و تئاتر هم حضور داشتند، گفت: همانطور که در مورد افطاری سفارت انگلیس که تعدادی از معاونین وزیر، مدیران دولتی، مدیران بخش خصوصی و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر حضور داشتند، آقایان سکوت کردند و کار خاصی نکردند، باید انتظار سکوت را هم در مورد حضور این دیپلمات‌ها در یک پارتی شبانه که در آن مشروبات الکلی هم سرو می‌شده است، داشته باشیم. 
 
وی افزود: در ماه رمضان سفارت انگلیس به برخی‌ها افطاری می‌دهد و در روزهای پایانی این ماه، دیپلمات‌هایش در یک پارتی شبانه که تعدادی از خانم‌های ایرانی به عنوان ناموس این کشور حضور داشته‌اند، لودگی کرده و مشروب‌خواری می‌کنند. 
 
نماینده مردم محلات در مجلس گفت:‌ ارگان‌ها و سازمان‌هایی که باید به رفتار این 2 دیپلمات انگلیسی و هلندی اعتراض کرده و اقدامات مقتضی را انجام دهند متأسفانه تماشاچی شده‌اند، ضمن اینکه وزارت ارشاد هم باید در مورد حضور این بازیگران سینما و تئاتر که در ماه رمضان در یک پارتی شبانه مشروب‌خوری کرده و در مجالس فسق و فجور حضور دارند پاسخگو باشد. 
 
وی گفت:‌ اقدامات شنیعی که در این پارتی شبانه صورت گرفته، نباید از دید مسئولان غافل بماند، چرا که این دیپلمات‌های غربی حریم کشور، قانون جمهوری اسلامی و قوانین اسلامی را زیر پا گذاشته و گویا کاپیتولاسیون و مصونیت جدیدی برای برخی افراد وجود دارد. 
 
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که برخی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها با سکوت خود مصونیت ویژه به کارمندان سفارتخانه‌های خارجی داده‌اند و باید وزارت خارجه در حد و اندازه یکی از وزارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در این باره موضع‌گیری قاطعانه کند. 
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 262646
ط
۱۳۹۸-۰۳-۱۹ ۱۴:۵۰:۴۰
کشف حجاب شد. موسیقی خیابانی براه افتاد، بسیاری از مفاسد در اجتماع دیده می شود و آب هم از آب تکان نمی خورد، اینهم روش. از قدیم گفته اند حرمت امامزاده به متولی آن است بله وقتی هموطنان جوگیر و عقده ای آزاد به هر مفسده و هنجارشکنی هستند از اجنبی چه توقعی می رود...