توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴
پیام توئیتری مقتدی الصدر در آستانه تظاهرات میلیونی علیه آمریکا
رهبر جریان صدر عراق در آستانه تظاهرات میلیونی علیه اشغالگری در عراق با انتشار پیامی در توئیتر گفت که زمان استقلال عراق فرارسیده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، «مقتدی الصدر» رهبر جریان صدر عراق در آستانه تظاهرات  میلیونی علیه اشغالگری در این کشور در پیامی توئیتری مردم را به یاری سرزمین خود دعوت کرد.

 
در این پیام آمده است: «ای زنان و مردان وطن... ای شکوفه‌های وطن. زمان (دفاع از) وطن و زمان استقلال و حاکمیت فرا رسیده است. پس آیا شما عاشق سرزمینتان هستید؟».

 
مقتدی الصدر در این توییت همچنین گفت: «آری ای عشاق میهن، برای یاری معشوق خود بشتابید. او شما را فرامی‌خواند. عهد شکنی نکنید که البته (در قیامت) از عهد و پیمان سؤال خواهد شد».

 
در پایان این پیام آمده است: «عراقی مستقل را بشارت دهید که صالحان بر آن حکومت می‌کنند و در آن نه از فساد خبری است و نه از متجاوزان. زیرا اراده عشاق بر براندازی استبدادگران است».

 
تظاهرات میلیونی فردا (جمعه – ۴ بهمن) علیه حضور نظامیان آمریکایی در خاک این کشور به دعوت مقتدی الصدر رهبر این جریان از ساعت ۹ صبح به وقت محلی در تقاطع دانشگاه بغداد، نزدیک منطقه «الجادریه» آغاز می‌شود.

 
پارلمان عراق پس از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی المهندس» نایب رئیس الحشد الشعبی و شماری از همرزمانشان، طرح اخراج نیروهای خارجی از عراق را تصویب کرد و دولت عراق نیز در تماس‌های مستمر با مقامات آمریکایی، بر ضرورت اجرای این طرح تاکید کرد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 276335