توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷
در راستای ایجاد و حمایت صدرصدی از آشوب/
آمریکا مجوز اینترنت آزاد را برای ایرانیان صادر کرد!
سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا -دقایقی پیش 29 اسفند 96- در حالی که مجوز دارو برای ایرانیان صادر نمی نماید مجوز اینترنت رایگاران را برای اهداف خاص خود در کشور صادر نمود!
آمریکا مجوز اینترنت آزاد را برای ایرانیان صادر کرد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا -دقایقی پیش 29 اسفند 96-  در حالی که مجوز دارو برای ایرانیان صادر نمی نماید مجوز اینترنت رایگاران را برای اهداف خاص خود در کشور صادر نمود!

بنا بر این گزارش سایت وزارت خزانه داری آمریکا نوشت: وزارت خزانه‌داری بر تعهد خویش نسبت به فراهم کردن آزادی اینترنت و حمایت از مردم ایران، تاکید می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما دفتر کنترل داراییهای خارجی آمریکا (اوفک) دیروز در ادامه سیاست های ایجاد آشوب و حمایت صدرصدی از آشوبگران تاکید کرد: بر خطوط راهنمای عمل خود مبنی بر اینکه دولت ایالات متحده نسبت به تضمین آزادیهای مردم ایران و تضمین آزادیها و آزادی بیان و دسترسی آزاد به اطلاعات از طریق اینترنت، برای مردم ایران تاکید کرد.

این در حالی است که همین نهاد شرکتهایی را که به تامین دارو به کشورمان فعال هستند را مورد تحریم سخت قرار می دهد و آنها را مجازات می نماید.

به گزارش عصر امروز وزارت خزانه‌داری به همه شرکتهای آمریکایی امکان تهیه دستگاههای اینترنت رایگان برای مردم ایران را صادر کرده است تا از فعالیت های خرابکارانه معدود نفوذی های خود در کشور حمایت نماید.

دفتر خزانه داری دولت آمریکا در ادامه با دروغگویی تمام اظهار داشته است که متعهد به برقراری جریان آزاد اطلاعات است که دولت ایران آن را از مردم خود سلب کرده است!؟ ولی هیچ توضیحی نداده است که اگر طرف دار مردم ایران است چرا آنها را تروریست خوانده و ورود آنان را به خاک آمریکا ممنوع کرده است؟!
کد مطلب : 232036