توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶
تمرینات استقلال امروز برگزار نشد
بازیکنان تیم استقلال در تمرین امروز از کاپیتان این تیم خواستند تا ابتدا با مدیریت باشگاه پیرامون مشکلات مالی صحبت کند و سپس آنها در تمرینات شرکت کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، در شرایطی که قرار بود تمرین امروز آبی پوشان از ساعت 16 امروز در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شود اما بازیکنان این تیم تصمیم گرفتند تمرین نکنند تا باشگاه به مشکلات مالی بازیکنان رسیدگی کند.

 
این اتفاق در شرایطی رخ داد که استراماچونی و کادر فنی اش در محل تمرین حاضر شدند ولی ووریا غفوری به نمایندگی از بازیکنان با کادر فنی این تیم صحبت کرد و در نهایت بازیکنان تصمیم گرفتند در محل تمرین باقی نمانند.

 
برخی از بازیکنان تیم استقلال در اعتراض به مشکلات مالی از کاپیتان این تیم خواسته‌اند که ابتدا با مدیریت باشگاه پیرامون مشکلاتشان صحبت کند و سپس آنها در تمرینات شرکت کنند.

قرار است غفوری در این زمینه با مدیران باشگاه تماس بگیرد و آنها را در جریان مشکلات بازیکنان قرار بدهد. بعد از جلسه‌ای هم که در رختکن برگزار شد استقلالی‌ها محل تمرین را ترک کردند. این در شرایطی است که غفوری از فردا باید در تمرینات تیم ملی بزرگسالان شرکت کند و مشخص نیست تکلیف تمرینات آبی پوشان چه خواهد شد. 

 
در تمرین امروز روزبه چشمی و محمد دانشگر هم حضور نداشتند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 271925