توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰
رسانه های انقلابی در این حوزه حرکت های خوبی داشتند و امید رهبری به همین افراد است
فهم ما از فرمایشات آقا این است که تقریبا ایشان به هیچ یک از دستگاه های فرهنگی امید ندارند، آن چیزی که در حال حاضر مرجع عمومی سخنان حضرت آقا است همین حرکت های خود جوش مردمی در حوزه های مختلف از جمله رسانه است.
رسانه های انقلابی در این حوزه حرکت های خوبی داشتند و امید رهبری به همین افراد است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز احمد عودتیان فعال فرهنگی در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص نمایشگاه رسانه های انقلاب اسلامی گفت: رسانه ها در این حوزه حرکت های خوبی داشتند امید رهبری به همین افراد است.

وی در پاسخ به این سئوال که در مصاحبه ای گفته بودید در امور فرهنگی به کسی امید ندارید عنوان کرد: بله من گفته بودم که ما فهم مان از فرمایشات آقا این است که تقریبا ایشان به هیچ یک از دستگاه های فرهنگی امید ندارند، آن چیزی که در حال حاضر مرجع عمومی سخنان حضرت آقا است همین حرکت های خود جوش مردمی در حوزه های مختلف از جمله رسانه است.

وی در ادامه افزود: تقریبا بیش از هفتاد درصد مسائل حاکمیتی در حوزه های مختلف مجموعه های موفق با استاندارد های انقلاب، کسانی هستند که خودجوش عمل می کنند. ما دستگاهی به نام آموزش و پرورش داریم اما حدود 200 گروه فرهنگی انقلابی مدرسه غیر انتفاعی افتتاح کرده اند تا اهداف دینی خودشان را اجرا کند. حتی در حوزه تعذیه نیز افرادی در بحث تغذیه اسلامی ایرانی کار می کنند. گاهی اوقات این گروهها که کار می کنند پول اشتراک اینترنت خود را ندارند اما با تلاش فعالیت می کنند.

وی اظهار داشت: می توانیم بگوییم مخاطب اصلی حضرت آقا همین افرادی هستند که خودجوش کار می کنند و به اعتقاد من موفق عمل می نمایند.

  عودتیان در خصوص رابطه حمایت دولت از رسانه تصریح کرد: حاکمیت باید زیر ساخت ایجاد کند اوامر رهبری در حوزه فضای مجازی و شورای عالی فضای مجازی مشخص است، امروز در آستانه غلبه هستیم و در حوزه سایبر بسیار خوب عمل کردیم.
کد مطلب : 190222