توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۷
زبان زور؛ علاج مقابله با آمریکا خواهد بود
آموزه های دینی و انقلابی به ما می فهماند که دشمنان قسم خورده اسلام؛ بویژه آمریکا فقط زبان زور را می فهمند و لا غیر؛ و تنها علاج رهایی از آنها بعداز تعامل و مذاکره از موضع قدرت و عزت؛ فقط زبان زور کارساز خواهد بود.
زبان زور؛ علاج مقابله با آمریکا خواهد بود
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آموزه های دینی و انقلابی به ما می فهماند که دشمنان قسم خورده اسلام؛ بویژه آمریکا فقط زبان زور را می فهمند و لا غیر؛ و تنها علاج رهایی از آنها بعداز تعامل و مذاکره از موضع قدرت و عزت؛ فقط زبان زور کارساز خواهد بود.

متاسفانه دولت روحانی درک این موضوع را ندارد و فقط راه منفعلانه و ذلیلانه و ملتمسانه را درپیش گرفته و دلیلش می تواند موضوعات ذیل باشد.

۱- ترس و واهمه از دشمن
۲- تفکر غربگرایی و لیبرالی و کدخدا پرستی
۳- نفوذ پذیر بودن و نفوذی
۴- عدم توجه به رهنمود های دلسوزانه و حکیمانه رهبری و بی اعتقادی به قدرت ملی و پشتوانه مردمی
۵- آلوده بودن بستگان درجه یک آنها در این کشورها به بهانه تحصیل و اسکان
۶- داشتن گرین کارت و دوتابعیتی بودن
۷- اسباب کشی و مهاجرت از ایران بعد از پایان مسئولیت
۸- و در یک کلام انقلابی نبودن و عدم پایبندی به مردم و انقلاب توسط برخی از مسئولان.

خوشبختانه با اقدامات قاطع قوه قضائیه با جاسوسان دولتی و مفسدین اقتصادی و شکل گیری مجلس قوی و انقلابی یازدهم و تصویب غنی سازی ۲۰ درصد و خروج از پروتکل الحاقی و موضع گیری صریح و قاطع رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دی ۹۹ و سخنرانی اول فروردین ۱۴۰۰ صدای واحد عزت و مقاومت را از ایران اسلامی به دنیا و مخصوصاً آمریکا وغرب مخابره کرد.

امروز و فردا تیم مذاکره کننده قرار است که با اعضاء ۱+۴ مذاکره و یک نشستی داشته باشند که قطعا جلسه مهم و می تواند خروجی تعیین کننده ای داشته باشد. شواهد امر اینگونه نشان می دهد که غربیها درصدد جا انداختن آمریکا در عضویت مجدد برجام و با همان شیوه قبل می باشند. و لذا این بار اگر دولت و تیم مذاکره کننده از مصوبات مجلس و خطوط تعیین شده جدید رهبری مبنی بر بی اعتنایی به آمریکا و مذاکره فقط با ۱+۴ عدول کنند قطعاً جرم مرتکب شده  و عملکرد خسارتبار ۸ ساله گذشته آنان را نیز تائید می کند و هیچگونه عذری دیگر در پیشگاه ملت ایران پذیرفته نیست.

نکته حائز اهمیت اینست که وزیر امور خارجه و تیم مذاکره کننده طی ۸ سال گذشته عملاً نشان داده اند که فقط در پی اجراء سیاستهای شخص روحانی هستند نه سیاستهای نظام و ابلاغیات رهبری؛ بنابر این با توجه به قرارداد ایران و چین و تحولات منطقه ای که صورت گرفته و با انفعالی که در ادبیات و رویکرد آمریکا و غرب مشاهده می شود بیانگر اینست که زبان زور؛ علاج مقابله با آمریکاست و لذا فرصت معامله مجدد نفوذیها با دشمن هم به پایان رسیده است.

۱۷  فروردین ۱۴۰۰  فرهادنیا
کد مطلب : 296108