۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۶
آیت‌الله رئیسی خدمت‌گزارترین مسئول سال شناخته شد +جزئیات
هفته‌های گذشته یک لیگ با حضورهزاران نفر از مخاطبان با عنوان «کی بیشترازهمه برای مردم کار می‌کنه؟» در بستر شبکه‌های اجتماعی برگزار شد که رئیسی بعنوان منتخب نهایی مردم شناخته شد.
آیت‌الله رئیسی خدمت‌گزارترین مسئول سال شناخته شد +جزئیات
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز هفته‌های گذشته یک لیگ با مشارکت هزاران نفر از مخاطبان با عنوان «کی بیشترازهمه برای مردم کار می‌کنه؟» در بستر شبکه‌های اجتماعی برگزار شد. این لیگ که به منظور انتخاب خدمت‌گزارترین مسئول از سوی مردم در سال ۹۹ برگزار شد با برگزیده شدن آیت الله رییسی در پایان دوهفته، به کار خود پایان داد. در این لیگ، ۱۶ نفر از مسئولان ارشد نظام در ۸ گروه دو نفره به رقابت پرداختند.

شرح گروه‌بندی مسؤلین را در جدول زیر ملاحظه کنید:در گروه نخست، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و آیت الله رییسی رییس دستگاه، در گروه دوم، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، در گروه سوم نیز سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و محمدجواد جهرمی وزیر ارتباطات، رقیب همدیگر در لیگ مسؤلین فارس من بودند.

در گروه بعدی، عبدالعلی عسگری رییس سازمان صداوسیما و مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش، محمد جواد ظریف وزیر خارجه و بیژن زنگنه وزیر نفت، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان و رضا اردکانیان وزیر نفت، فرهاد دژپسند وزیراقتصاد و محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با یکدیگر در این لیگ پرداختند.

در گروه پایانی و هشتم گروه، سعید نمکی وزیر بهداشت و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رقیب یکدیگر در این لیگ بودند. در پایان این مجموعه رقابت‌ها که با مشارکت هزاران نفر از مخاطبان شبکه‌های اجتماعی مختلف فارس من مواجه شد، آیت الله سیدابراهیم رئیسی، با کسب ۶۴درصد از آراء مخاطبان فارس من، به عنوان منتخب نهایی انتخاب شد.

کد مطلب : 294803
۱۳۹۹-۱۲-۱۶ ۲۱:۱۳:۱۸
از همه بهتر همبن آقای رییسی است واز همه بد تر آقای حسن روحانی است که حتی برکت را هم از مملکت برد