توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
آقای وزیر شما صحبت نکنید نمی گویند خدایی نکرده...!
سخنان بی ادبانه، گستاخانه و دور از شان قاضی زاده هاشمی وزیر اشراف گرای دولت اصلاحات - اعتدال روحانی این روزها مستمسکی برای حمله معاندین به نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.
آقای وزیر شما صحبت نکنید نمی گویند خدایی نکرده...!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان بی ادبانه، گستاخانه و دور از شان قاضی زاده هاشمی وزیر اشراف گرای دولت اصلاحات - اعتدال روحانی این روزها مستمسکی برای حمله معاندین به نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.

بنا بر این گزارش هنوز خاطره اهانت جناب وزیر به یک مستمند و ماستمالیزه کردن آن نگذشته است که سخنان ایشان در خصوص داروهای کمیاب برای بیمارانی که که به زعم وی با مصرف آن حداکثر یکی دوسال زنده می مانند ننگ دیگری بر کارنامه دولت بی تدبیر اضافه کرده است که معلوم نیست قرار است تا کی این سخنان گستاخانه ادامه پیدا کند!

به گزارش خبرنگار ما وزیری که موظف است در شرلیط بحران به داد مردم برسد کوتاهی های خود را بر گردن مردم می اندازد و بجای عذرخواهی از کمبودها و یا کناره گیری از سمت خود به دلیل عدم کفایت لازم مردم را مورد خطاب قرار می دهد و می گوید چرا باید برای برخی داروها که طول عمر چندانی به بیمار نمی دهد ما هزینه نماییم؟!

اینگونه سخن گفتن از درد و رنج مردمی که شانشان افتضاحات این دولت نیست در حالی هر روز از زبان وزرا و منتسبین این دولت تکرار می شود که جناب وزیر بهداشت خود را در جایگاه خدایی نشانده است و برای طول عمر مردم نیز تعیین تکلیف می نماید؟!

به گزارش عصر امروز در آخر باید خدمت ایشان عرض نماییم جناب قاضی زاده هاشمی یک ضرب المثل هست که می گویند اگر طرف سخن نگویید نمی گویند که لال است پس بهتر است بجای این سخنان آزار دهنده آنهم در این شرایط خاص زبان به نیام بگیرید و کمر خدمت به این مردم شریف را محکم نمایید.

و نیز باید یادآوری ایشان نماییم که اگر شما یکی از این بیماران را در منزل داشتید آنوقت درد دل خانواده های این عزیزان را خوب می فهمیدید و دیگر به خود اجازه نمی داید چنین بی محابا و گستاخانه سخن بر زبان جاری نمایید.
کد مطلب : 243809